SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gleby

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
Eh to ja pamiętam śmiesznachistorie było to bowiem pare lat temu kiedy byłem jeszcze mały i na dworzu siedziałem całee dnie w zime ... no i pamietam że z dosyć sporej górki zrobiliśmy dużą wyskocznie no i polaliśmy ją jeszcze lodem i naprawde było nieźle wyskakiwaliśmy w góre troszke sie leciałoo)) najgorsze były lądowania no ale nic no i tak gdzieś po 1h zabawy znowu nadeszłą kolej na mój zjazd... po tej godzinie był ten lud troszke już rozwalony. no i zjeżdżamy i na samym końcu sanki mi sie zatrzymały a ja ni nogi miałem wgórze trzymałem sie tylko rękoma to poleciało www daleką wsieeeee pare fikołów no i sie zatrzymałem koledzy mówili że leciałem jak kot))

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Moja najlepsze gleba zdazyla sie kilka latek temu, w tedy to kupilem sobie porzadnego "gorala" ktory byl wyposarzony w noski. Awiec byla zimma i postanowilem ze troche sobie potrykam, wlazylem stopy w noski- tasme sciagnalem na maxa i wdroge. okolo 100 metrow od domu postanowil ze sprawdze przednim hamulcem czy jest slisko.... no i efekt byl taki ze brode sobie zdarlem cala az do kosci.

naszczescie blizny prawie nie mam

...pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
maska SG za... hmmm... odwagę? (Nazwijcie jak chcecie )
Ziaja bez soga, bo sanki nie są extremalne
Jeshcze jedna moja gleba: Wskakiwałem na x-grinda na około 50cm wysokości rurkę, i jakoś tak koślawo trafiłem że obiema rolkami stanąłem kółkami (kółkami, nie płozami) na rurce. Efekt mógł być tylko jeden: Wszystko odjechało, horyzont zmienił się z pionowego na poziomy, a ja dostałem przez cały kręgosłup rurką tak że mi dech zaparło na jakieś 30 sec...

[NFS] "Fear causes hesitation, and hesitation will cause your worst fears to come true."

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Maska wiem ze same jezdzenie na noskach to juz jest extremalne .
Ja raz mialem na nogach SPD (takie buty z zapieciami i ze specjalnymi pedalami ) i co przejscie dla pieszych to albo zaliczony smietnik albo slupek albo gleba .
Odrazu sie zdegustowalem .

"Babe należy trzymac krótko , co nie znaczy długo"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
ja jezdze w SPD-kach i musze stwierdzic ze na poczatku (ze 2 lata temu) zaliczylem pare glebek ale teraz jest spox i jezdzi sie w nich bardzo przyjemnie a krawezniki ,murki , itp niesprawiaja zadnych problemow w poknywaniu ich nawet z olbrzymia predkoscia. , a pozatym to duzo pomaga jak sie ma mokre podeszwy po jak sie zasuwa w zwyklych butach i przy dosc duzej predkosci noga sie zeslizgnie z pedala to "jajeczka" bola a w SPD nie ma tego problemu. Chociarz w SPD jak sie jezdzi po lodzie to nigdy niewiadomo kiedy kolko sie poslizgnie i zaliczy sie glebe , a mozliwosci wypiecia buta na lodzie nie ma chyba zadnej , bo to sa ulamki sekund.

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
I ty kurde mówisz że sanki nie są extremalne?? co ty ****a wiesz o sankach?? Sluchaj są sanki PORSHE (zwykłe sanki takie jak nasze ale PROSHE) które na śniegu rozwijaja predkosc do 75 km/h także nie mów jak niewiesz a pierwsza nota była extremalna

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Taa... są też sanki które jeżdżą 130km/h w rynnie od bobsleja, a kolesie jadą głową w dół. (Na extreme widziałem) Sorry Ziaja. Uznajmy że poprzednia gleba to takie pół sogacza, więc jak dorzucisz jeshcze jedną to masz ode mnie sogala na pojednanie Zresztą popatrz: ja opisałem z 5-6 gleb i mam tylko jednego sogala od patriota (zna się na rzeczy) Ale w końcu to nie o SOGi tutaj chodzi ...

[NFS] "Fear causes hesitation, and hesitation will cause your worst fears to come true."

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
DObra a jak ktos jezdzi na semi-dh i wlasciwie uzywa roweru tylko do maxymalnych zdjazdow , skakania ze wszystkiego co sie da i wyscigow na asfalcie to SPD chyba sa nie dla niego (tzn chyba nie dla mnie )
Co do slizgania sie nog na pedalach to odkad kupilem pedaly "motylki" polskiej produkcji ze specjalnymi kolcami (takie zaokraglone wypustki dlugosci ok 3 mm co kawalek na calej powierzchni ) to wlasciwie nie mam z tym zadnego problemu do tego tylko trzeba miec buty do deski albo jakies adidasa crosscountry (tak sie nazywa model buta) .
Ja praktycznie na swoim rowerze jezdze normalnie tylko po to zeby dojechac do miejsca w ktorym mam skakac/zjezdzac a na zjazdach i tak bym SPD wypinal nie mowiac juz o skokach . A co do podrywania kol podczas podjazdow pod krawezniki to ja na nie nie wjezdzam tylko wskakuje (im szybciej sie jedzie tym lepiej bo nie trzeba roweru w przod wybijac tylko w gore )
Jak dla mnie opanowanie tego to bylo jakies 3 miesiace skakania przez jakies kartony przed blokiem . Teraz nawet na swoim 15,5 kg full potrafie przeskoczyc na luzie 20 cm .
Naprawde waarto sie jest tego nauczyc bo przy zjazdach jest to naprawde przydatne szczegolnie kiedy sa kozenie duze . Teraz mam zamiar sie najpierw nauczyc jezdzic na tylnym kolku bez pedalowania z gorki na beemku a pozniej na mtb cwiczyc , podobno tez sie bardzo przy zjazdach przydaje .

"Babe należy trzymac krótko , co nie znaczy długo"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Z tym asfaltem top bardziej mi chodzilo o wyscigi po jakis zadupiach na miescie , schodki , murki , jakies parki
Od czasu do czasu gdzies w lesie na dziko , ale w miescie jest ciekawiej .

"Babe należy trzymac krótko , co nie znaczy długo"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
RA1NM4N i za tą wypowiedź włąsnie masz soga Dobra opisze wam jedny z ostatnio bardzo bolesnych upadków a było to w te wakacje na obozie nurkowym a dokładnie na chrzcie:-] był tor przeszkód ogordzony byl liną. i kazdy wybiegał pojedyńczo z namiotu a za nami goniły nas dzieki z płetwami i lały po prerach...:] no i ja sie zcfaniaczyłem obiegłem sobie tor myślałem a przez skocze sobie line bo nisko no ale za mna biegly te dzieciaki a wiec zbiegam z tej gorki jestem jush na wybiciu i ciach prach dziecko na mnie wpadło ja wpadłem na line brzuchem złamałem sie w pół i jakoś sie doczołgałem do wody tak mnie piekło parzyło.... i do dzisiaj mam blizne ...DALEJ NIE BEDE PISAŁ BO DALEJ TO SOBIE ZŁAMAŁEM JESZCZE ZEBA ALE TO DŁUUUUUUUGA HISTORIA (takie to sobie jest )))

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki na jedenj ręce - pomocy

Następny temat

Gry komputerowe - EXTREME

WHEY premium