SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino - pierwszy w życiu problem z tym..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Prolaktynę, estradiol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
No to Panowie mam wyniki. W sumie pozytywnie. Prolaktyna w normie i to nawet bardzo. Moze to dzieki temu ze biore B6 400-600 dziennie od poczatku brania deki a nawet przed chwile zaczalem, to sie zablokowaly receptory prolaktyny. Estrogen ponad norme i to on jest raczej powodem mojego gino.

Prolaktyna 8,38 norma<3,46;19,40>
Estrogen 63 norma<11;44>

Planuje male dawki masteronu i ari tez dac. Jak dawkowac wg Was? Tamoxa odstawic od momentu rozpoczecia IA? Doradzcie.

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2014-01-28 16:11:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
zbadaj dla świętego spokoju jeszcze Progesteron, ari nie jadłem więc o dawkowaniu Ci nie powiem, ja korzystam z exemestanu, poczekaj na kogoś kto to szama, tamox ciągnij do momentu wejścia na IA później odstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
myślałem że ari i exe to to samo
ja też będę miał exemestan

z tamoxem przyjąłem i tak też myślałem

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2014-01-28 22:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Przy takim poziomie nie powinno wywalać Ci gino na mój rozum, ewentualnie jak chcesz dawać jakieś AI to kosmetyczne dawki tylko. Może już zbiłeś to estro tamoxem i zagrożenie minęło ? Bo poziom jak na cykl bardzo mały.. Ewentualnie od początku problem był nie z estro tylko tym progesteronem, bardzo jestem ciekawy jaki masz wynik. Ari bym dawał 1/4 tabsa e4/e3 dni przy takim wyniku, raczej e4 dni. Ale niech ktoś bardziej kumaty potwierdzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Potwierdzam
Ari przy takim wyniku to e4d ale z tego co czytam to będziesz miał exe a ono jest słabsze więc daj na początek e3d i za jakieś 10 dni powtórz badanie to będzie wiadomo czy ok czy coś zmieniać.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
kuźwa już nie chciałem tracić $$ na badanie progesteronu i ucieszyłem się z wyniku prolaktyny i wykluczyłem też od razu w głowie progesteron

tylko że czuje to ch*j*ostwo pod sutkiem więc nie wiem już o co kaman...i też w sumie pomyślałem że estro nie jest jakieś mega wysokie jak na cykl, bo niektórzy mieli i kilka razy więcej i nic im sie nie działo. Czy masteron zbije trochę progesteron jakby co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Podobno zbija, ja miałem parokrotnie przekroczone normy estro nie jednokrotnie i nic się nie działo, taki wynik estro to prawie nic jak na cykl, przy HRT ludzie mają o tyle przekroczone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Na pewno jeszcze bardziej ograniczy estrogen i na tym bym się skupił na Twoim miejscu. Progesteron tak bardzo bezpośrednio nie wpływa na gino ale przy jego podwyższonym poziomie estrogeny są bardziej "aktywne" więc może być u Ciebie tak, że nawet to niewielkie podbicie e2 ponad normę powoduje gino.
Moja rada to najpierw sprowadź estrogen do widełek i to co najmniej do połowy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o radę odblok

Następny temat

1 cykl SAA

WHEY premium