SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - wybór kliniki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 75
Witam
Polecicie jakąś super klinikę w Polsce, która nie zepsuje roboty z usunięciem lipo i gino z Klaty?
Czytałem, że jakiś Rylski ale też czytałem że wielu ludzi ma powikłania po jego op a mi zależy by nie było powikłań. Cena nie gra roli, musi być zrobione perfekcyjnie.

Jak zbije bf poniżej 10% to jakoś ta klata wygląda, jednak nadal mam kompleksy i poza tym nie jestem w stanie ciągle trzymać bf poniżej 10% a jak podbijam po 15-20 to klata wygląda tragicznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33075 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Popytaj na dużych grupach sportowych na faceeboku bo temat dość często się przewija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witaj
mamy caly watek od teego
https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA_cz._4-t1054202-s749.html#post-20074781 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale każdy zabieg operacyjny niesie za sobą większe, lub też mniejsze ryzyko powikłań pooperacyjnych. Bez względu na to, jaką klinikę wybierzesz, zawsze może powstać jakiś problem. Trzeba być tego świadomym. Dlatego też czytając opinie nie ma możliwości abyś nie trafił na kogoś, kto jest niezadowolony. W wypowiedzi powyżej otrzymałeś wątek na ten temat. Poczytaj i wybierz na podstawie opinii innych osób klinikę wartą uwagi i włożonych e zabieg pieniędzy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Pokaż te Twoje 10 procent bo często ludzie w tej kwestii bardzo zaniżają wartości a w rzeczywistości mają dużo więcej. Kolejna sprawa masz zdiagnozowaną ginekomastię czy sam podejrzewasz że jest?? Często przy lipo i większym poziomie tkanki tłuszczowej ludzi twierdzą, że mają ginekomastię a wcale jak nie.maja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

Następny temat

Wyjście z redukcji - porady

WHEY premium