SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - ciekawie i bardzo dosadnie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
DXziekuje serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
Witam mam pytanie do osób znających się na temacie ? Czy jest możliwe, aby po kilku latach dopiero skutki uboczne zaczeły się odzywac. Sorki jak nie w tym dziale, ale wydał mi się odpowiedni.
Teraz mam 23 lata jak miałem okło 18 lat to zjadlem 100 metki no może ogolnie ze 150 w tym okresie i już nigdy więcej po sterydy nie sięgałem. Zawsze miałem trądzik wtedy troszke mniejszy a po metce to mnie ostro wysypalo i do dzis juz mnie wysypuje na klacie troszke i na twarzy troszke i barkach. Suty chyba zawsze mialem leciutko odstające, ale jako takiej ginekomastii raczej chyba nie mialem i nie mam no nie raz jak pamietam to mnie w tych okolicach cos bolalo, ale szybko ustapilo. A teraz w dodatku z wlosami mi sie cos zaczelo robic znaczy jakis rok temu wlosy zrobily mi sięjakies suche i do dupy teraz rosną itp. Nikt w rodzinie nie lysial dlatego wwydalo m isię to dziwne, nie mam typowych zakoli włosy zawsze miałem gęste. A teraz cos mi sie z nimi dzieje na całej glowie. Wogole czuje sie jakis zmeczony ciągle, senny, pamiec się pogorszyla w dodatku od czasu do czasu czuje jakis bol w jądrze Podobnie jak u konixa19 na twarzy tez mam smieszny zarost itp. Proszęo jakieś rady czy po okolo 4-5 latach moglo by się zacząc cos odzywac po takim cyklu bo d otego czasu bylo wszystko ok. Dopiero od pewnego momentu to jest 22 lata zaczelem dostrzegac powiedzmy jakies tam przypadlosci. Prosze napisac jakie badania są wskazane. Jak można prosił bym też pisac w miare proostymi skrótami. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Cokolwiek by Ci dolegalo, nie ma to absolutnie zadnego zwiazku z meta zjedzona 5 lat temu.Tradzik da sie leczyc, lysienie tez da sie zpowolnic, ale o tym to rozmawiaj z lekarzem.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8109
A czy jest możliwość wystąpienia gino bez uprzedniego odczuwania swędzenia, bólu? Czy osoba mająca niski BF może mieć lipomastie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jest mozlwie ze sutki nie beda swedzialy ani bolaly i pojawi sie guzek, ale mimo wszystko guzek zacznie pobolewac w takim momecie ze spokojnie nolvą mozna to zalatwic.
Lipo moze pojawic sie u kazdego, i nawet jak zjedzie sie z bf'em do poziomu konkursowego lipo nadal moze sie utrzymac.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
Do miczelx. Napewno tak jest ze po 4-5 latach nie odezwaly sie skutki po metce wczesniej nie mialem zadncyh dolegliwosci od niej nie mowiac tam o takich delikatnych objawach jej stosowania zreszta za duzo jak psialem jej nie stosowalem jakos w 1 okresie okolo 150-200 dokladnie nie pamietam juz. Ale jest to potwierdzone jakos, że p o5 latach nie mogły sie jakieś skutki odezwac przez to ? Bo wiesz tez mnie to troche dreczy i sobie wmawiam ze to wszystko przez to itp. To moze tez dlatego ze zaczelem bardziej sie przygladac swojemu zdrowiu i zaczynam dostrzegac moze wiecej niz widac, albo czuc. Ale jakos odkad z wlosami zaczelo mi sie cos robic zrobily sie suche to pozniej wlasnie inne problemy zaczely wystepowac. Teraz moje pytanie jakie badania powinienem zrobic ? jakie hormonalne ? do jakiego sie lekarza udac ? Bede wdzieczny pozdrawiam. Co do problemu z wlosami wiem, że mozna leczyc roznymi srodkami, ale one tez mogą zaszkodzic, dlategowiesz chce miec pewnośc, że to co innego nie jest przyczyna tym bardziej, że u mnie od mojej strony raczej nikt tego problemu nie ma nawet brat.

Zmieniony przez - SHAMROCK w dniu 2008-05-05 23:08:20

Zmieniony przez - SHAMROCK w dniu 2008-05-05 23:12:42

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Generalnie powiedzialem juz wszystko, to nie od tej mety i koniec.
Idz do rodzinnego, do androloga potrzebujesz skierowanie, wiec na poczatek rodzinny.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
Androloga a nie endokrynologa ? Wiem ale wiesz wolal bym zawsze zeby to bylo poparte jakas wiedza, znaczy zebys bardziej wyjasnil. A wiesz z rodzinnym jest roznie zalezy na kogo trafisz jeden cie oleje inny wyslucha, no ale do niego napewno trzeba isc. Ale np jak bym chcial prywatnie to nie wiem co i jak.

S.H.A.M.R.O.C.K
-> www.sherdog.com <-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
miecio to moze byc gino, bo mimo duzej wagi masz stosunkowo małe cycki, a duzy sut, lipo atakuje raczej całą cycke i cała cycka jest otłuszczona. A mozliwe ze poprostu podniosłes rece i tak wyszło zdjecie. Sądząc po wadze stawiałbym stawiałbym na małe lipo. Ja jestem duzo chudszy a cycki 2 razy wieksze. To dopiero pech

Zmieniony przez - akostro w dniu 2008-05-06 00:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 285
odsprzedalem jednak ten naposim wole nie ryzykoac, jade dieta 3800 kalorii teraz po tym napewno cycki urosna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima+winko - odblok

Następny temat

Jakie negatywne skutki ma długotrwale przyjmowanie antyestrogenów przez mężczyzn?

WHEY premium