SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - ciekawie i bardzo dosadnie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8109
Czy atakowanie nolvą miesiąc po cyklu, a jakieś 15 dni po zobaczeniu objawów ginekomastii ma sens? Gdy sutki robią się jak rożki, napęczniałe, pod nimi, jak je głębiej złapać, da wyczuć się nie tyle twardą grudke, ale takie jakby zgrubienie... Aha i gdy samego sutka przyciśnąć palcem wskazującym nie czuć tych wspominanych grudek w wielu artach, to czy napewno ma się z nią do czynienia? . Co sądzicie o delikatnym odbloku z...biosterolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Popieram tylko kup z 10paczek i zwieksz dawke 4krotnie to może scierwo zacznie działac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8109
Ponawiam pytanie-głównie do Miczelx'a: Zastosowanie Nolvy 2/3 miesiące od pojawienia się pierwszych objawów może przynieść efekt? O ile dobrze zorientowałem się w temacie, nolvadex blokuje receptory estrogenowe, które to są przyczyną feminizacji organizmu. Ma też zastosowanie w odblokowaniu po cyklu(ale nie jest tak skuteczny jak choćby Clomid). Wiem ze to są leki hormonalne, ale jakie efekty uboczne mogą wystąpić po zażyciu tego środka? ____

Pozdrawiam

Czy nolvadex może w jakiś sposób zaszkodzić i spotęgować gino? Moze dojść do rozregulowania gospodarki hormonalnej itp.? Wiem że najpierw musze udać się do lekarza endokrynologa, on zrobi mi badania, stwierdzi lekkie gino...i na tym isę skończy. Z pewnością nie przypisze Nolvadexu... Czy mimo wszystko będzie sens brać go na własną ręke? W pewnej wypowiedzi Miczelx napisał, że jak gino nie jest wielkie, to stosowanie nolvy sprawia, że goz ustępuje. I jeszcze raz, gnać do dila po nolve, czy czekać 1.5 miecha na wizyte u lekarza?

Zmieniony przez - gangstaaa w dniu 2008-05-08 19:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jezeli gino wystapilo z przyczyny nadmiaru estrogenow ,to nolva mozna to wyleczyc,
20mg dziennie , mysle ze 3 tyg i zacznie znikac,
nie moze przyczynic sie do powiekszenia gino,
oraz nie jest bardzo szkodliwym srodkiem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
HALO pytanie dla obeznanych, jakis pol roku temu wkulem duza ilosc tescia do tego stopnia,ze mnie zblokowalo i sila sie zatrzymala, ale to nie wazne. zaczalem tez odczuwac bole sutkow i male guzki pod nimi. nie wiem jak dziala nolvadex, czy jest sens uzywania go teraz czy jest za pozno? dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Wiem,że wpis jest stary ale może czas by go odświeżyć.
Otóż schudłem z 89 kg do 68 kg i teraz zastanawiam się czy mam ginekomastię czy raczej lipomastię czy też jest to norma,jak uważacie? (jestem w trakcie wszystkich badań i lekarze nic nie widzą,ale dla mnie wygląd jest niekoniecznie ok)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
kolego żegnam za wykopaliska
kolejna sprawa to forum sportowe,a nie dla wyciorów armatnich

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-05-23 05:27:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima+winko - odblok

Następny temat

Jakie negatywne skutki ma długotrwale przyjmowanie antyestrogenów przez mężczyzn?

WHEY premium