SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gi / Kimono - wszystkie pytania w tym temacie!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
1. jak najbardziej, tatami to fajna firma, sporo ludzi się nimi zachwyca, są bardzo porządnie wykonane, design, cóż, bjj idzie w pewną konkretną stronę jeśli o to chodzi, kwestia gustu, tanie i dobre i sprawdzone. Ew. zainwestuj w estilo bo to już ponoć megazaj**ioza albo jak wolisz ciąć koszty to manto jeszcze wchodzi w rachubę.
2. na stronie tatami masz kalkulator rozmiarów.
3. im ciaśniej tym lepiej ale musisz mieć ileśtam centymetrów luzu zgodnie z zasadami ibjjf, bo mogą Cię dopuścić do zawodów jak masz nieprzepisowe gi.

Zmieniony przez - Pirat z Copacabany w dniu 2013-02-03 21:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Witam.
Przymierzam się do kupna gi firmy Koral model MKM Competition i zastanawiam się który rozmiar będzie dla mnie odpowiedni. Mój wzrost to 177cm, waga to 94kg. Rozmiar A3 jest do wagi maksymalnej 95kg a rozmiar A4 do wagi 120kg.
Który rozmiar polecilibyście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
ja waze 73 kg i jednak trochę na mnie wisi a2 przy 179 wzrostu, myślę że a3 będzie akurat dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Dzieki. Kurczy się mocno po praniu? Bo gorna granica rozmiaru A3 to prawie moja waga dlatego nie chciałbym żeby po kilku praniach Gi było za male...:)

Zmieniony przez - majestic50 w dniu 2013-02-12 01:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Koral nie kurczy się prawie wcale. 2 lata jak go tydzień w tydzień piorę w 40 i jak wisiał tak wisi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Pranie z wirowaniem czy bez?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Jeśli już to nie jakimś super, ja swoje wiruje na niskich obrotach i jakoś wytrzymało 2 lata trenowania 2-3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346
Dzieki Ci bardzo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
co sądzicie o gi od ground game?

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1587
mam ponad rok i jestem bardzo zadowolony w porównaniu do innych wypada lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Quest- Tajlandia (program na Discovery)

Następny temat

:) Ile zarabia zapaśnik

WHEY premium