SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gi / Kimono - wszystkie pytania w tym temacie!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
siema
wszędzie szukam i nie mogę znaleźc ;(

mam 173cm wzrostu i waga tak 65, klata mam okolo 100 i nie wiem czy mam kupic gi na 170 czy na 180 ??

Sporo czytałem i już wypróbowywałem pranie w wysokich temp (80/90) np zeby zmniejszyc dobok do tkd no ale dobok jest z lekkiego i cienkiego materiału. No i tak myślę czy nie kupic na 180 i "skórczyc"

Może jakieś rady ??

Zmieniony przez - robczo11 w dniu 2010-07-04 00:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
rozmiar rozmiarowi nie rowny. przy takim samy rozmiarze gi firmy X bedzie na ciebie w sam raz,a firmy Y bedzie o wiele za duze.nie wierz w bajki ze gi nie spieraja sie /skracaja w praniu.fakt ze te z drozszej polki o 3 cm,a te z nizszej i o 13cm przy praniu w 30 st.celc.
jesli masz 200zl to pisz do mnie na maila bo,mam na ciebie odpowiedni rozmiar w kolorze czarnym.maila znajdziesz pare postow wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
Witam.
Potrzebuje judogi do treningów BJJ które od niedawna zacząłem.
Kompletnie nie znam sie na nich i prosiłbym o doradzenie jakiejs dobrej i taniej tak do 200zł.
Wolałbym jakieś adresy sklepów w Krakowie, ale internetowymi tez nie pogardze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Chyba najtańsze GI jakie znam: www.rbl.pl

Poza tym poczytaj ten temat. Jest tu zamieszczonych dużo informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
a co powiecie o tych kimonach 'JUDO' z decathlonu? przystępna cena 130zł + pas 20zł dla początkującego BJJ jak najbardziej ?

Zmieniony przez - lol12 w dniu 2010-07-07 17:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Szczerze, to z Twoim doświadczeniem nie odczujesz różnicy. Kimono do judo ma dłuższą górę. Gi do BJJ jest bardziej dopasowane. Mi jutro kumpel ma dać Swoje Gi Rebela - poćwiczył 2 miechy i po pijaku uszkodził bark = koniec BJJ. Dzisiaj trener przyniósł na trening Gi Atama i Korala w bardzo przystępnej cenie więc chyba będzie trzeba po 10tym trochę kasy odłożyć :)

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
witam mam pytanie dotyczące kimona adidas contest czy może miał ktoś z was styczność z tym kimonem..?opłaca się je kupować czy lepiej kupić coś lepszego..? jak tak to jakie według was?[trenuje jj]..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Parę postów wyżej forumowy kolega polecił mi kupno GI Troia. Jako że obecnie nie trenuję to nie spieszę się z zakupem, wszystko dokładnie badam i analizuję ;p

Mam w związku z tym jeszcze jedno pytanie, czy koral classic i koral mkm jakoś znacznie różnią się jakością? Cena jest odpowiednio 90 i 150zł wyższa i zastanawiam się czy warto, nie trenuję sporo i zawodowo, ale chciałbym po prostu dobre GI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
zna ktoś jakieś sklepy w krakowie prócz decathlonu i go sportu z kimonami do bjj?

znajomy polecił kimono dragona, tlyko nie pamietam nazwy sklepu , jakis M... Shop, kojarzy ktos?

edit: juz mam, multi-shop krk ;D

Zmieniony przez - lol12 w dniu 2010-07-14 10:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
kupiłem judoke, przed 1wszym treningiem ja wyprac?
jak tak to w ilu stopniach i na jakich poziomach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Quest- Tajlandia (program na Discovery)

Następny temat

:) Ile zarabia zapaśnik

WHEY premium