SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gi / Kimono - wszystkie pytania w tym temacie!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Tak mówi się potocznie w środowisku na gi.

Zwłaszcza na gi za takie pieniądze

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
Witam mam pytanie dotyczące kimona adidas contest czy może miał ktoś z was styczność z tym kimonem..?opłaca się je kupować czy lepiej kupić coś lepszego..[Adidas elite badz coś innego]?Co proponujecie co sądzicie o tych kimonach? [trenuje jj]..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Osobiście jej nie nosiłem, ale biorąc pod uwagę doświadczenia kolegów i te moje z modelem niżej, to z pewnością można ją polecić. Problemem jest obecność sztucznych włókien i niezbyt duża gramatura, co powoduje że judoga nie jest zbyt sztywna, co przy duszeniach może być pomocne dla przeciwnika, a chwyt też będzie miał ułatwiony.

Wszystko zależy od tego czy lubisz trenować w grubych zbrojach, ja na przykład nie bardzo i dlatego kupiłem na próbę tego Adidasa Training. Na zawody bez wątpienia grubsza judoga jest lepsza.

Kupując adidasa masz zagwarantowany dobry standard wykonania i kroju, co w przypadku DAX-a nie jest takie oczywiste, tzn. DAX jest bardzo mocny, ale rozmiarówka jest dziwna i trzeba zawsze przymierzać IMHO.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
Wielkie dzieki za pomoc... POzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Pomoc GI z rebela moje wymiary to 178, 179cm i okolo 66 kg Mam brac A3 czy A2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
Witam

Nie chciałem tworzyć nowego wątku, więc może ktoś tu mi pomoże.
Mam Gi Korala MKM White. Byłem na obozach gdzie nie było możliwości prania ciuchów. Od razu po powrocie wrzuciłem je do pralki, ale np. na kołnierzu i na tyłku ciągle jest dość mocno brudne. Stąd moje pytanie, co z tym zrobić? Wiem że judocy oddają swoje judogi do pralni chemicznej, ale Gi do Bjj jest dużo cieńsze, i zastanawiam się czy nie pogorszy to w jakiś sposób jego wytrzymałości ? Jakieś rady co zrobić żeby je doprać?


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
NIE ODDAWAJ DO CHEMICZNEJ !

Jest brudne, trudno, tak widać musiało być.
BJJ i judo to nie są sporty dla czyściochów

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
kułal sie ktos w tym gi:
Lutador Brazilian Jiu Jitsu Gi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24202
@djpowro

wymocz je w vanishu tak jak wskazane na opakowaniu, a potem wypierz z dodatkiem zwyklego octu. powinno pomoc

100% Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
A ten vanish nie obniży mi wytrzymałości kimona?

Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Quest- Tajlandia (program na Discovery)

Następny temat

:) Ile zarabia zapaśnik

WHEY premium