SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kimono Karate

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Mam zamiar kupić jakieś karate-gi na obóz. Ale naprawdę baardzo zależy mi na czarnym! I właśnie czarnych gi jest dosyć mało i nie wiem, które wybrać. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Dodam, że ćwiczę Seido Karate i właśnie do tej dyscypliny chcę zakupi karate-gi.

Pozdrawiam
Daionkyoo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i chyba tak zrobię. Chociaż to czarne kimono z Kwona też jest fajne :D. Dzięki wszystkim za rady! Pozdro

Osu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Po co Ci czarne? Prawdopodobnie 98% ludzi będzie w białych. Chcesz zaimponować komuś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie chce nikomu zaimponować po prostu:

1. Bardzo podobają mi się czarne kimona.
2. Zdaje się na osąd mojego trenera, który doradził mi, abym kupił sobie czarne kimono na obóz, ponieważ podczas treningów na dworze białe kimono się tak pobrudzi, że już go nie dopiorę więc wolę mieć czarne.

PS. Przede wszystkim przepraszam, że się nie przywitałem, bo jestem tu nowy. A więc Cześć wszystkim !

Zmieniony przez - daionkyoo w dniu 2009-12-21 20:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
E tam, dobry proszek nawet krew spierze.
Ja bym brał białe. Kolorowy pasek na czarnym gi wygląda*****owo
1

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeżeli już miałbym w końcu kupować to czarne kimono to jakie polecacie? Bo ja się na markach kimon w ogóle nie znam. Dla mnie dobra firma to np. adidas. Zastanawiałem się nad kimonem Danhro Asia-Shiro (http://www.kimono-shop.pl/produkty/kimono-karate-danrho-asia-shiroi-czarne.htm) lub Danhro Hyong (http://www.kimono-shop.pl/produkty/dobok-taekwondo-danrho-hyong-czarne.htm). Co o nich myślicie? Czy Danhro to dobra marka? Może polecacie inne? Z góry dziękuje za porady.

Pozdrawiam

PS. Zapomniałem dodać, że mój przedział cenowy to tak ok. 200zł.

Zmieniony przez - daionkyoo w dniu 2009-12-21 21:40:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
A Twój trener nie ma żadnych namiarów? Skoro polecił Ci czarne no to spytaj się od razu jakie, na pewno będzie coś wiedział..

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 431
Cześć daionkyoo ja też ćwicze Seido Karate. Kiedys przy okazji jakiegoś treningu w terenie rozmawiałem z moim senseiem na temat czarnego kimona i on twierdził że czarne używa sie do treningu z bronią, stopniom kyu chyba nie wolno chodzic w czarnych kimonach.
1

"Siła jest jedynie częścią, jedynie czubkiem góry lodowej nieskończonej głębi i majestatu karate.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Też mi się wydaje że czarne kimono jest zarezerwowane dla pasów mistrzowskich, podobnie sprawa ma się w innych SW.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, ciesze się, że ktoś na tym forum oprócz mnie ćwiczy Seido . Co do kimona to Sensei mi nic nie mówił, że czarne kimona mogą nosić tylko stopnie mistrzowskie, ale jeszcze go zapytam i dam odpowiedź.

Osu!

Zmieniony przez - daionkyoo w dniu 2009-12-22 20:01:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Znalazłem coś takiego,
www.kwon.com.pl
Karate > Strój Karate (kimono) > Kimono Black

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 275 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5469
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zimowy street fighting ;D

Następny temat

MUAY THAI - Walki Sparingowe w Olsztynie - Pako Olsztyn

WHEY premium