SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gi / Kimono - wszystkie pytania w tym temacie!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Ja mam BAD BOY'a ale takiego starej generacji, niby to double weave ale materiał jest bardzo miękki. Po 1,5 roku używania 2-3 razy w tygodniu mogę stwierdzić:

+ przyjemny, miękki materiał, nie czujesz się jakbyś siedział w "zbroi"
+ fajny krój, wąskie rękawy które trudniej kontrolować przeciwnikowi(ale z drugiej strony trudniej założyć np. ezekiela :( )
+ żadnych rozpruć na szwach
+ spodnie z grubego materiału (w porównaniu np. do Rebela dużo bardziej wytrzymałe)

- słaby (choć gruby i sztywny) kołnierz, popękał w paru miejscach (niestety ale strasznie się pocę, i pewnie ten pot wsiąkający w materiał musiał go osłabić)
- łatwo się brudzi i trudno dopiera (wiem, że gi powinno się prać po każdym treningu, ale jest to niewykonalne gdy posiada się tylko jeden strój a treningi są 3 razy na tydzień

Ja jestem zadowolony, z tym, że zapłaciłem za nie okazyjnie 50zł (za nowe!). Gdyby miało to być 500zł to poważnie bym się zastanowił czy nie można dostać czegoś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 210
a jeszcze mam jedno pytanie - co ile najlepiej prac gi przy 3 albo 4 treningach tygodniowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Najlepiej prac co 1-2 treningi, jak masz tylko jedno gi a 3-4 treningi w tygodniu to niestety jest to prawie niewykonalne. W twoim przypadku raz na tydzień będzie musiało wystarczyć, po ostatnim treningu od razu do pralki i niech schnie przez weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 210
wielkie dzieki za odpowiedzi :)

Zmieniony przez - emcess w dniu 2010-10-10 21:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
witam
co sadzicie o gi firmy green hill:
http://www.maxfight.pl/produkt/13409/judoga-club-green-hill-rozmiar-kolor-190-bialy.html
od tego roku akademickiego trenuje judo - sensei powiedzial ze powinny być wystarczające. Dodam jeszcze ze sa 2 treningi w tyg po 1.5h i mam 179 cm, 65 kg
Brać gi na 190 cm?
I jeszcze jedno pytanie jaka gramatura byłaby najlepsza w moim przypadku? 550 wystarczy czy moze 750 ?

Zmieniony przez - lukc w dniu 2010-10-15 19:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Kolega ma jakieś Gi Green Hilla. Działa, ale jest workowate i widac, że nie jest niczym rewelacyjnym. Za te kase może być.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 210
w sumie - po co Ci wydawac 170 zl jak mozesz kupic jakas najgorsza judoge za tam jakies 80zl, i judo nie bedziesz raczej trenowal 5 lat, przy czym to tez bedzie bardziej rekreacyjnie : P ale jak chcesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
na pewno nie bierz na 190 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
dlaczego? podobno ma się skurczyć o 10 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
watpie w te 10 cm. cos sie skurczy na pewno,ale ile ,to nie wiem,najlepiej jakbys sie skontaktowal z producentem,spytal.

wydaje mi sie,ze przy 65kg wagi,ta na 190 cm,nawet po skurczeniu,bedzie ci duzo za duza. ja mam 178 cm,~72.5 kg,bralem judoge dragona na 180 cm,no i po praniu,nie jest mi na pewno za mala...moze troche rekawy za krotkie,ale i tak wisi na mnie jak worek troche :)

nie wiem,jak to z green hill'em jest,ale w tey na 190cm dragona,bym sie utopil na bank;d moze ktos jeszcze sie wypowie,ale bralbym max na 180 cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Quest- Tajlandia (program na Discovery)

Następny temat

:) Ile zarabia zapaśnik

WHEY premium