SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gh przez 3 miechy....czy jest sens

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Siema,

Jako ze zgnusnialem ostatnimy czasy ruszam z nowym planem (muay thai + silka wspomagajaco), cel maksymalna redukcja, w planie mam 3 miechy maxymalnej wyciny - pytanie czy jest sens wrzucac gh na ten krotki okres? Dluzej nie pociagne bo nie mam warunkow (prohibicja na granicy kangurow mnie zayyebie )

Z saa jezeli poleci cokolwiek to prima i test jako hrt, ale to jest opcjonalne.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-09-05 15:46:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Jakos cicho jest o tym temacie, wiec zakladam ze szczegolnie sie to nie przyjelo Juz mi sie nie chce bawic w krolika doswiadczalnego, anyway z wynalazkow sa ponoc lepsze peptydy, ale jak zaczne to od starego poczciwego gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
Scorpio możesz oddać mi ja polecę te 3 miechymyślę że jest sens jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak bys lecial? 4jm 5 on / 2 off? Dodam ze ma to byc tylko jako fat-burn i regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
jesli ma byc fat burn to wlasnie taki najrpstszy schetmat sie powinien sprawdzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
Jak najbardziej!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Kvrwa to musze teraz odzalowac 1000 ojro z budzetu Kobieta mnie ubije Musi byc 4jm w tych celach?
Ps. Dac hrt z testa? (250 e5d) Prime chyba odpuszcze ze wzgledu na koszty...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-09-05 16:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
4 wg z tego co od dlugiego czasu czytam to takie minimum...Test jak to test, zabraknac go nie moze...Scorpio wbij na gg na moment, bo cie zlapac nigdy nie mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
2 iu rano i 2 iu po treningu leciałem Geno.. i piekne to czasy były własnie 3msc. w trzecim wino dołozyłem i zaliczyłem najlepszy cykl w zyciu. Jak masz apteczny to nie ma bata ,zebys nie stopił.
Edit:prop bazowo...

Zmieniony przez - krac w dniu 2009-09-05 16:43:21

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Ja mam raczej zyciowa forme w druga strone, czyli najgorsza Chce sie troche podciagnac i poreudowac do czystego miecha, stad priorytet na sw. Bedzie chinczyk, prawdopodbnie Jin, do innego raczej nie mam dostepu.
Spoko wychodzi w tym schemacie wychodzi 80jm / miech, damy rade
Czemu prop? Myslalem raczej nad enan / cypio 200/250 e5d - tak zeby cos tylko poszumialo, nie chce zbednej aromatyzacji przy redukcji, a mam teraz dosc wysoki bf. IA nie ruszam, bo boje sie o profil lipidowy, to cichy morderca i prawdopodobna przyczyna moich arytmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
Na propie zawsze zrobisz lepsza jakośc niz na długim wbrew temu co mówią inni(że to zalzezne stricte od diety etc.) przybij 100mg e3d daj winko nawet 50mg e4d ale uczciwe i zobaczysz ze bedziesz zadowolony nie bedzie tej kumulacji na propie. No powiem Ci ze ja na szwedzie zwariowałem,fat masa rewelacja!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
3 miechy na propie wydaje mi sie lekko zbyt dlugo...wins, oxa i wszystko co miesza w profilu lipidowym odpada...mam uraz i obecna chvjowa forme zawdzieczam wlasnie przebojom spowodowanym tyhc zmiana, wiec ma byc zdrowo tym razem
Cypio nie bralem, wiec ciezko mi ocenic czy nie dalby rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl.

Następny temat

co mi doradzicie??

Wiecej