SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie trenujecie

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17896

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1201
Kiedyś trenowałem w Intrako, sprzęt był wtedy niezły ale cena zabójcza(coś ok 100+ roczna opłata klubowa). Teraz trenuję w piwnicy, sprzęcicho w porządku, obciążenia pod dostatkiem, 50zł/miech i jazda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
W Intrako też byłem instruktorem,ale to był klub,raczej dla "kołnierzyków" niż prawdziwych pakerówPozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
Bodyline a gdzie teraz jestes instruktorem ?:)

i'll show you how good i am ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1201
Jak trenowałem w Intrako to miałem z 16, moze 17 lat wiec żadna z tych kategorii nie pasowała :D Co do instruktorów z Intrako to pamiętam 4 w tym jedną kobietę:) Jeden(Tomek chyba) był fajnie dopakowany, a reszta nic nadzwyczajnego. Z "normalnych siłowni" to tam chyba ćwiczyłem najdłużej, jeśli wliczyć w to Resursę, gdzie wcześniej był ten klub to ponad półtora roku będzie. Z innych to niedłuższe niż kwartalne epizody w YMCE na Moniuszki, w Jagnie, trochę w moim dawnym LO. Teraz od 4 lat ćwicze tam gdzie ćwiczę i jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2960
BodyLine to Ty z tamtąd to, że tak powiem mineliśmy sie, jeżeli chodzi o Intrako. Ja Ciebie jeszcze pamiętam (fakt, że bardziej po imieniu ale pamietam) to z instruktorów powinieneś pamiętać Owczara i może Przemka (ale tego drugiego nie jestem pewien)

a no i dla ścisłości Intrako nie istnieje od 2004 roku (ale to już pewnie wiecie), rozpadło się przez genialne rządy Wojtka, Cała ekipa przniosła sie do VERy, ale tam to już w ogóle jest siłownia dla kołnierzyków i to na dodatek bogatych

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2006-04-30 10:56:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Teraz pracuję już tylko indywidualniePozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Nemezis...a w agacie to pełno łobuzów jest

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Nie tylko w Agacie - na rajskiej też w pi.zdu wariatów

w agacie nie pasowała mi tylko muzyka - non stop manieczkowe wiertary

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
a jest to fakt

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2960
to w raju tak jest źle ?? czy o co chodzi ?? Don Pawson jak możesz opisz dokładnie o co chodzi <yes> pzdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Iron w akcji

Następny temat

gdzie w łodzi najtańsze obciążenie

WHEY premium