SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie w Łodzi...

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
Siemanko,
mam pytanie odnośnie podnoszenia ciężarów.
Kiedyś w Łodzi była sekcja ŁKSu przy Curie- Skłodowskiej i był tam pomost i trenerzy. A teraz to jest zlikwidowane, nie wiecie gdzie można potrenować bez problemu olimpijskie? Bo oprócz ciężarów, ważna jest technika, niestety raczej nie ma, a przynajmniej ja nie znam takiej siłowni czy klubu w Łodzi, żeby trener/właściciel/trenujący ktoś ogarniał technikę rwania czy podrzutu...
Poza tym większość klubów jest niedostosowana do upuszczenia sztangi i nie ma zacisków sprężynek żeby było szybciej tylko olimpijskie zaciski po 2,5kg.
Chcę poznać choć trochę technikę, pod crossfit bo nie będę ciężarowcem nigdy ale pewne ćwiczenia są koniecznością :)

Gdyby ktoś coś wiedział, może MOSiR ma takie miejsce?

Without philosophy, action has no meaning.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Chyba w Fit Fabric mają trochę miejsca do takich zabaw. W Energym ostatnio też coś takiego zbudowali

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
no w fit-fabrict tez widzialem że miejsca na takie zabawy udostępnili sporo , właśnie pod crossfit, nie wiem jak kompetencje trenerów ,więc trzeba by sprawdzić

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
dzięki, gdzie crossa trenować to wiem, tylko właśnie chodziło mi konkretnie o technikę olimpijskiego podnoszenia ciężarów.
w łdz do crossa jest juz kilka miejsc,
Skills Training Center
fit fabric,
cross rage
energym :)

Ale nie ma miejsca stricte ciężarowego

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
a w hali społem w parku przy północnej sie tam juz nic nie dzieje?

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
beck-x
no w fit-fabrict tez widzialem że miejsca na takie zabawy udostępnili sporo , właśnie pod crossfit, nie wiem jak kompetencje trenerów ,więc trzeba by sprawdzić

tam mózgiem jest Marek. Zna temat i jest profesjonalny. podbijaj, a nie zawiedziesz się

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jak coś to ćwiczę z w Fit Fabric i to co wiem, to mogę podpowiedzieć. Są zaciski sprężynowe i można rzucać. Kwestia prawidłowej techniki w podnoszeniu ciężarów to w dużej mierze prawidłowe zakresy ruchu. Większość osób ma problem, żeby zrobić prawidłowy przysiad, co przy front squadzie, gdzie spora osób ma przykurczone piersiowe jest raczej niemożliwe, także zacznij sobie od szlifowania techniki na rurkach pcv

Pozdr.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2013-04-15 00:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B-REAL a jakie ceny są w ogóle karnetów ?
Są opcje dla studentó ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Są. Od 79zł. Nie chce robić reklamy, także najlepiej jak sam przyjdziesz i o karnecie pogadasz z doradcą personalnym

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2013-04-15 12:54:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
dzisiaj będziesz B. wieczorem ok 19ej?

Zmieniony przez - beck-x w dniu 2013-04-15 14:46:53

--== I`m Motherf***er ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 członkostwa na siłownie pure w Manufakturze

Następny temat

Członkostwo Pure Manufaktura (2 mce gratis!)

WHEY premium