SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie trenujecie

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
hehe wiesz ciezko byłoby mi Ciebie asekurowac kiedy wyciskasz 120 na klate :P ale przyniesc sama sztange jak najbardziej ;) no to skoro od sierpnia bedziesz trenował u Lesia to bardzo mozliwe ze sie spotykamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
on i 120
poza tym, on siedzi, gada, muchy liczy na silowni...a gdzie mu tam do cwiczen w ogole

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
no wiesz... nie podważaj autorytetu :P to moze Ty mi mozesz cos polecic? moze byc cos w centrum... słyszałam ze sportera jest dobra ale chyba tez droga..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Rajska
typowa siłownia dla Pań
miła atmosfera
mili ludzie
ładny sprzęt
Raj na ziemi
najlepsza siłka pod słoncem
jedyny jej minus, to ze Banan tam siedzi czasami...

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2007-06-04 11:17:36

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2364
mega solar na Gorkiego- bardzo fajna siłka dla kobitek, trener zawsze Ci cos doradzi, poprawi zebys sobie krzywdy nie zrobila.. w dodatku w pełnym karnecie oprocz silki jest nieoraniczona ilosc wejsc na zajecia fitness i sauna.. chodzilam tam pol roku i po sesji wracam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
i ile płaciłas za taki full karnet? pewnie z 100? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
wiecej chyba ,z tego co pamietam ;) wlasnie o tej silce pisalem wyzej - dla mnie brak klimatu ,bylem tam kilka razy na solarce siłka typowa dla babek

wylliam, bana dawno nie miales? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
byłam dzisiaj u lesia no i dla mnie super tylko musze sie zgrac z kolezanka i znalezc cos blizej centrum. ale u Lesia super.. mnóstwo uprzejmych Panów którzy pokazują jak ćwiczyć ;) zobaczymy jeszcze moze ja przekonam a jak nie to w razie czego czekam na jakies info o czyms blizej centrum.. gdzie jest ta rajska? to jest tam daaaaaaleko na bałutach ? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ten jaki nerwowy...
ok, milczę;]

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 720
W HERAKLESIE na Kosynierów Gdyńskich jest naprawdę fajnie. Siłownia jest odnowiona i zadbana. Trochę daleko od centrum ale warto pofatygować się tych parę kilometrów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Iron w akcji

Następny temat

gdzie w łodzi najtańsze obciążenie

WHEY premium