SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie trenujecie

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
romantyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nigdy raczej nei bylem
ale ludzie się zmieniają
btw
eraz są 2i kombinuję, bo się zdecydować nie umiem

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3978
Dodam jeszcze Apollo o ktorej nikt nie mspomnial(tez jedna ze starszych lodzkich silowni).Piotrkowska 204/210-rog Piotrkowskiej a Wigury,wejscie od parkingu od strony Wigury.Cwiczylem tam kiedys.Cena jak pamietam ok 80 zl,czynne bylo pn-pt od 8 albo 9 do 21 w sob 8-15.Na miejscu solarium ze znizka dla trenujacych i z ciekawostek gratisowy parking strzezony po okazaniu karnetu.Ogolnie czysto,sprzetu dostatecznie by zrobic co trzeba.Atmosfera kiedys byla w porzadku(ostatnio jak slyszalem wlasciciel sie zmienil i klimat taz,niestety na gorszy.)
P.S.Chaczyk dziekuje za Soga:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
Bruce Lee

Everybody Wanna Be A Bodybuilder But No Body Wants To Lift No Heavy Ass Weights!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
Siemka! Jestem tutaj nowy i chciałem się spytać jaką siłkę mi polecacie. Jestem amatorem :D 16 lat i mieszkam w Łodzi w śródmieściu. Mam ochote się ostro spocić ale nie za bardzo dostać wpie**ol 1 dnia :P więc jak dacie jakieś konkretne propozycje to będę wdzięczny ;) Pozdro

Najkrótsze słowa - "Tak" i "Nie" wymagają największego zastanowienia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
jak chcesz sie spocic to idź sobie pobiegać
przy centralu masz siłke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak chcesz pobiegac zapraszam na koziny z szalikiem widzewa

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
musculus club/żeromskiego 17/ karnet 50 zł za miesiąc/sprzęt ok ale bez rewelacji/jak na tą cene godna polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
No super =/ nie chce pobiegać i nawet nie mam szalika widzewa. Taki ze mnie Pseudo kibic jak z większości z was baletnica :D Może jeszcze ktoś coś powie? Myślałem o Klubie sportowym SPOŁEM jest przy parku Helenowie.

Najkrótsze słowa - "Tak" i "Nie" wymagają największego zastanowienia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
MUSCULUS CLUB żeromskiego

<<< powrót >>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Iron w akcji

Następny temat

gdzie w łodzi najtańsze obciążenie

WHEY premium