SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie on jest ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
aAa tak wogle to nie mowilem ze puierwszy raz cos od niego kpowalem kiedys zamowilem u niego na 360 zl chyba jak pamietam i wszystko doszlo a teraz na 520 zl kasse wyslalem juz z 3 tyg temu ponad a on zniknol !!!!!!! ogolnie to przesada jak ch.. noooo jaaaa :(
Ja myslalem ze my na tym forum jestesmy jak jedna wielka rodzina
A on mnie okradl mmm (bo na to wyglada) mm kure.. 2 raz w zyciu mnie okradli pierwszy raz to w sumie sie nie liczy bo za***ali mi tel ale bylem tak za***an. ze nawet nie wiem kto gdzie i kiedy to zrobil ale teraz to to to to to to przesada yyyyyyyyy

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Tyle sie tłumaczy leszczom aby nie zamawiali stufu przez poczte lub u ludzi, których nie znają. Takie bziki warte sa tego aby ich wyczesać

Należy osobiście odbierać i wtedy czajisz czy towar jest legit i negocjujesz cene.
Jesli dilowi nie pasuje aby odebrać osobiście to niech WYP.IERDALA -gem,set,mecz

Dajmos dla mnie w tej sytuacji byłeś leszczem
_______________________________

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Dajmos był "prawie" leszczem.Wiesz ****a no tyle czasu spedzone przez tomaszqa na forum tez swoje zrobiło.Przeciez nie znalazł na webpark.pl pierwszej lepszej strony i stamtąd nie kupił.

Poza tym wiesz ile osob musialbys nazwac leszczami z tego forum?Ile osob kupilo od h. i ile ją zna osobiscie, powiedz.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
rezun
kazdy ma swoje zasady, które sam ustala

Od h. też bym nie kupił z przesyłka pocztową - jest zbyt głosno o tym żródle. Żle gostkowi nie życze, ale podzieli los M.

sog dla ciebie za sformułowanie "h." Nauczmy sie podawać jak najmniej danych na forum o takich osobach. W tym celu aby im nie zaszkodzić

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ok rozumiem

Zmieniony przez - rezun w dniu 2004-11-14 21:33:20

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
" to tak jak ktos by mi za***al 4 pary majtek calvin kleina ale KuR."

Albo 2 pary Hugo BOSS'a! Albo jedną Dolce&Gabbana

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ciekawe ilu jeszcze dupy bola oprocz Dajmosa, przyznawac sie kto jeszcze zostal analnie zgwalcony na kase przez tlustego plebsa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Albo 300 par od Śkosno&Okich.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
costy Dolce&Gabbana nie sa takie drogie sa tylko troszke drosze od c k mm jakies 20% a hugo to kosztuja tyle samo pewnie bo ogolnie rzeczy huga nie sa drogie tak jak Dolce&Gabbana chociasz prawde mowiac nie widzialem nigdy gaci hugo bossa mmm yyyyy ;( no ale ok troche zboczylem z tematu
ogolnie kupilem ten material przez wysylke a to dlatego ze nie jestem zpolski itd itp a jak jestem osobiscie w pl (a jak jestem w pl to najczesciej w szczecinie) to jest to oczywiste ze ide 2 bloki obok do znajomego i mam to co chce mmm no ale
wczesniej zamawialem juz u tego pajacyka i jakos przyszlo wszystki Sii a teraz taki surprise yyyyy
zastanawia mnie tylko to dlaczego akurat KUR.. na mnie musialo wypasc i wszystkim innym i mi wczesniej zawsze wysylal a teraz taki psikuS ?? mmm ajjjj

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
Dajmos no niestety BŁĄd przez duże M ja nigdy bym nie wpłacił na konto tylko przez pobranie pozatym kasy raczej nie odzyskasz a z twojej kasy tomaszeQ se robi cykl z deki i wina

BLA BLA BLA KURVA!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brac czy nie ? Pomocy

Następny temat

Krótkie pytanie

WHEY premium