SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie on jest ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
zadzwoń i się zapytaj ile sieć ma kompów podłączonych, bo chciałbyś do sieci się podłączyć. Jeśli ci powie, że tylko pare bloków, to wystarczy przyfilować na podwórku na grubasa Albo jak znasz jego prawdziwe Imie i Nazwisku to przejść się po okolicy i po domofonach sprawdzić, lub popytać o niego na dzielnicy, czy ktoś go zna.

Pewnie zajmnie Ci troszke czasu odnalezienie go i zbutowanie, ale życze powodzenia. Niech będzie przykładem dla innych

aha i nie zapomnij go na procenty naliczyć 1000$ za dzień

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
"p.s. Ziki widze chyba Ciebie czasem na miescie, jak z dziewczyna jestes... czy przypadkiem nie jestes troche spalony po solarce i nie nosisz czarnej kurteczki skórzanej?"

i wloski na zel i kolczyk w lewym uchu...jezeli takiego kogos widzisz to JA

A co do pana poszukiwacza adresu...Mlody4 napisal jasno ze moze podac Tobie jego adres domowy,numer telefonu itd....jezeli bys sie pofatygowal przyjechac...

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2004-11-17 09:35:19

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
ziki to bylo do mnie ??
bo jesli tak to spier... nie mam humoru na dowcipasy

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Dajmos nie sap do mnie...przeczytaj uwaznie co napisalem bo widze ze tylko duzo gadac potrafisz ,a nie umiesz sensownych wnioskow wyciagnac...!

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet Mlody pisal ze moze mu dac adres ale typu czyta chyba co 3 zdanie i co 2 wypowiedz dlatego nie rokwinia o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Pytanie:Helena nie lubić Tomaszqa..?


















12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
mmm no ale ja juz gadalem z mlodym pare dni temu i ulozyluismy taki maly pakcik wiec nie wiem o co wam chodzi z tym ze nie czytanm to co pisze mlody ?? przeciesz dawno juz z nim gadalem na ten temat
i troche nie rozumiem tego ze co ja niby robie ?? duzo mowie a malo robie ?? a co mam niby zrobic ?? jechac go grecj i go szukac w wszystkich miastach ??

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Co chcesz to rob...to ciebie wy***ali na kase !

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
daj buzi na zgode

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Sog for You

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brac czy nie ? Pomocy

Następny temat

Krótkie pytanie

WHEY premium