SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupić pas do Taekwondo?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
bonku5:

Tam można sobie długość wybrać. Najkrótsza jest 220cm.
Według Ciebie to pewnie i tak za długie

Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-11-24 09:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Ms13:

Jak już Tobie tak bardzo zależy na pasie dwukolorowym to proszę masz http://www.daxpolska.pl/index.php?site=sklep&idkat=58 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
MackoTKD, a twoj pas ma idealne 5 cm? Ja sie niezle naszukalam pasa i ciezko taki 5cm znalezc. Ja sie przewiazuje 2 razy i wydaje mi sie ze calkiem sporo jest takich ludzi, ale za to pasa 2kolorowego to ja jeszcze nie widzialam.
2

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
TkdQuenn. Nie chodziło mi o to, że np ktoś będzie nas mierzył jak napisałaś do kogoś czy coś w tym stylu.
Wiązać oczywiście możesz się i 10 razy a pas możesz mieć jak sznurek i pewnie to nikomu nie przeszkodzi. Tylko że są pewne zasady, które "powinno się" przestrzegać. Tzn 5 cm pas (nie trzeba go mierzyć bo już z daleka widać że jest szerszy), raz przewiązywany. 220 to już dość dużo jeśli ktoś chce się raz przewiązać.. to raczej wersja dla "większych" Adeptów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Wy w ITF'ie macie zwyczaj przewiązywania się raz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
No tak tego nie ująłem że to chodzi o ITF.. Dzięki za skorygowanie wypowiedzi.

Nastic tak np mój pas ma 5 cm. Ciężko znaleźć ale jak widać da się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75
renegat44 no są dwu kolorowe widzialem wielokrotnie na zawodach
a jesli chcesz wiedziec jak ida po koleji to masz
http://www.azja.net.pl/taekwondo.php?div=pasy 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Ms13 Przecież podałam adres gdzie możesz kupić pasy dwukolorowe. Jeszcze nie zauważyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
A ja spytam z ciekawości. Te pasy dwu kolorowe to tak jakby pośredni stopień? Tzn ktoś zdaje np na zieloną belkę to obowiązuje go taki dwu kolorowy pas żółto zielony.. oczywiście nie mam na myśli zwykłej belki. W jakim taekwondo to jest stosowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751


Normalnie to się na pasek belki przykleja np na pas zielony niebieską, a kolega nie chce belki tylko pasek dwukolorowy. Taki jak widzisz na zdjęciu.



Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-11-24 11:48:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawe...

Następny temat

Zbiorowy gwałt na osadzonej w celi 15-latce

WHEY premium