SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupić pas do Taekwondo?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
A to taki bajer.. myślałem że wymóg taki.
A w jakiej federacji można tak? W ITFie nie można a przynajmniej się nie spotkałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751


Ja parę razy widziałam zawodników z takimi pasami (WTF). U mnie w klubie stosuje się tradycyjne belki. W WTF'ie dzieci (do lat 15) ze stopniem mistrzowskim (poom) noszą czerwono-czarny pas taki dwukolorowy i kołnierz doboku też mają obszyty na czerwono-czarno, ale to tylko wtedy


Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-11-24 12:07:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
TkdQueen:
Tu nie chodzi o mierzenie pasa linijką, tylko są ustalone pewne zasady które trzeba przestrzegać.Tobie może to wydaje sie śmieszne ale dla mnie jest to tak samo ważne jak pozycje w układach

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Nastic:
Ja jakoś znalazłem pas o szerokości 5 cm i wcale ni musiałem sie naszukać pojechałem do najbliższego większego miasta(Olsztyn) i w pierwszym lepszym sklepie sportowym dostałem taki pas

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Maćko wiesz co.. z toku rozumowania, myślę że jesteś z ITF-u. A w innych federacjach chyba tego nie mają.. chodzi mi o 5cm pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Mają, ale nie przywiązują do tego wagi ... Pomoże Ci to w czymś że będziesz miał 1cm szerszy pas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
A to już dziwne myślenie.. A pomoże ci coś że będziesz mieć dobok. Zawsze można ćwiczyć w dresiku najlepiej ortalionowym i założyć na to pas :P
Tylko o zasadach mówimy :) a co kto robi to już jego broszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Zasadą nie jest że trzeba mieć dobok to przepis bo w WTF'ie w zawodach nie wystartujesz w dresiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Przepis to co innego niż zasada..
Jak przepis mówi o tym że na zawody trzeba mieć dobok bo bez niego nie dopuszczą do zawodów to znaczy że to jest obowiązkowe, że coś musi być i już...a zasada to jest np. przewiązywanie się raz lub ten 5-cio centymetrowy pas tzn. że jak nie będziesz miał 5cm pas albo przewiążesz się 2 razy to nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ciężko jest mi wytłumaczyć.. po prostu to co powiedział MaćkoTKD. Tak samo ważne jak pozycje w tkd (ma byc np 70% na tylnej nodze to 70 a nie 60% :p bo tak mi sie podoba).

Wchodząc do kogoś do domu przyjmuję jego zasady a nie ładuję się w buciorach.. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawe...

Następny temat

Zbiorowy gwałt na osadzonej w celi 15-latce

WHEY premium