SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupić pas do Taekwondo?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Powiem prościej.. zasada mówi o tym jak być powinno, a przepis o tym jak być musi

Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-11-24 15:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Oczywiście sog dla bonku5, jako dla jedynego który wie o co naprawde chodzi
Do reszty:
Są pewne zasady które wczesniej zostały ustalone i raczej fajnie było by je przestrzegać Może dla was noszenie nie wymiarowego pasa w Taekwon-do nie jest niczym ważnym, ale dla mnie to część tradycji Taekwon-do To tak samo jak zacząć w Karate nazywać strefę wysoką Nopunde zamiast nazywać ją Jodan
Zresztą róbcie co chcecie ja was do niczego nie zmuszam tylko że ja jestem takiej zasady skoro już "bawię się w Taekwon-do to robie to do końca i zwracam uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, które według pewnych osób nie są ważne.Tylko że potem takie szczegóły łącza sie w całość

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Maćko jak mogłeś mu dać sog'a? Przecież nie masz abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
bonku5:
Ja akurat trenuje pod plakietka PUT(Polskiej Unii Taekwon-do) ale mamy wszystko identycznie co ITF( zreszta w przyszłości zamiezam zdawać na czarny pas w ITF bo wydaję mi sie że to najsolidniejsza federacja )

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
TkdQueen:
A widzisz jakos udało mi sie dać mu soga ;-P

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Jakoś nie bo jak wejdziesz w jego profil on nadal ma pustkę w "suma otrzymanych głosów"

Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-11-24 15:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
TkdQueeN:
Może wróćmy do tematu?

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Ja zawsze uwielbiałem poczatkujących
Najmniej wiedza ale robią najwięcej hałasu

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
"zreszta w przyszłości zamiezam zdawać na czarny pas w ITF bo wydaję mi sie że to najsolidniejsza federacja"

bardzo dobrze kombinujesz :D tylko że obawiam się że stopnie nie zostaną ci uznane.. będziesz musiał od zera jechać :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
bonku5:
Tak akurat sie składa że pisałem do nich maila i powiedzieli że uznają moje stopnie uczniowskie z PUT i z tego powodu bardzo sie cieszę

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawe...

Następny temat

Zbiorowy gwałt na osadzonej w celi 15-latce

WHEY premium