SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy retencja jest naszym wrogiem :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Witam!

Panowie mam pytanie , jakie sa dobre sposoby na zmniejszenie jak najbardziej retencji wody ,gdy jest sie endo i faktycznie ma sie do tego sklonnosci, a gdy w cyklu nie chodzi wcale osobnikowi o to by zalac sie woda.

Uniknac soli to raz tak?

Wiecej blonnika? (chodz tutaj nie wiem dlaczego )

I co jeszcze?

Z gory dzieki za pomoc.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
mysle ze przede wszystkim ograniczyc cukry proste. co do tego blonnika to blonnik wiaże wode w przewodzie pokarmowym ( wiec moze o to chodzi chodz osobiscie nie slyszalem o tym by mial pomagac w zapobieganiu retencji). mozna sie pobawic jeszcze w inhibitory aromatazy ale o tym zapewne wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 467 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17812
kup aliofil oraz duże ilości cynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15860
j/w cynk
czy zapobieganie retencji nie wplynie negatywnie na przyrosty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra dieta bez smieci. wegle to bym tylko uwazal ryz brazowy i aero krecone 4-5 razy w tygodniu. mysle ze AI to bedzie podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
a po co ci woda?owna pij duzo wody, i postaraj sie ograniczyc wegle, ja wiem , ze na masie to trudne.Bo czlowiek sie boji , ze nie pojdzie.Chyba ze chodzi Ci o napuchnieta twarz to jw panowie pisali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3207
dieta. ograniczyc węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzywaj srodkow mniej aromatyzacych, obetnij wegle, rob aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 467 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17812
aliofil to na prawdę bardzo fajny i delikatny preparat kup do tego zincas forte i zobaczysz codziennie rano wysuszoną japę w lustrze Tobie tego raczej mówić nie muszę ale mniej węgli a więcej białka i tłuszczy aeroby 3 x tydzień zeby nie zamieniło się to w redukcję też jestem endo i nawet na omie tym sposobem zrobiłem fajne suche mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
/Dodaj masteron on obniza estro i wyglad jest mniej ulany. Nadaje sie do wycinki i do masy. Duzo lepsza dla mnie opcja jak arimidex czy nolwa czy proviron.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-03-08 23:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Jak wyzej, wlasnie lece mase na masterze z omka i metka i wchodzi zawaliscie, a mimo wsyokiej nadwyzki kalorycznej z wegli nie ma mocnego zalania i zylki widoczne na wierzchu.
Cynk ma tutaj znaczenie, ale raczej marginalne, do tego nie nalezy z nim przesadzac, bo w zbyt duzych ilosciach staje sie toksyczny dla naszych org. AI nie ma po co dodawac - to nie sa cukierki i jesli celem nie jest maksymalna wycinka, to darowalbym to sobie. Wegle moga byc nawet w duzej ilosci, ale bezwzgeldnie dobrej jakosci - kasza gryczana, ryz brazowy/basmati, makaron orkiszowy itp. A tak w ogole to dobra retencja nigdy nie jest zla:P

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-03-09 00:06:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy ph estane

Następny temat

HGH - jednostki

WHEY premium