SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gazy , wzdęcia , ból z lewej strony pod brzuchem efekt pompy w żołądku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
choc wypiera po lewej stronie to jednak jeszcze aspat alat.

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
jeżeli noszę troszkę ciaśniejsze gacie , spodnie , też jest straszny dyskomfort pewnie dla tego że uciska brzuch . Ale w każdym bądz razie z lewej strony tzn pachwina i wyżej jej czuję dyskomfort np przy schylaniu kucaniu a jak mam gazy które muszę trzymać w pracy to masakra :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Panowie czy problemy z oddaniem stolca mogą powodować płatki owsiane które jem ( mielę i wypijam z wpc) już kilka lat zawsze rano ? Mogą one zalegać w jelitach np resztki które nie zostały strawione? . Często mam problem który polega na tym że rano się wypróżnię ale zawsze czuję że nie poszło wszystko , dziś tak miałem próbowałem 2 raz ale praktycznie nic nie poszło czuję tylko dyskomfort ociężałości i oczywiście automatycznie robią sie gazy : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
płatki owsiane raczej nie , ja mam najwiecej wzdec po brokułach i kalafiorze ,masakra:)
na szybkie przegonienie do kibla mam sposób , kup gumy orbit np. truskawka całe opakowanie do buzi na 5-10min i sranie pewne
gumy maja właściwości przeczyszczające

Zmieniony przez - Krzychu81 w dniu 2013-12-13 16:36:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
po kalafiorze jak najbardziej ; / mnie dziwi problem z oddawaniem stolca odkąd zrobili mi zabieg na przepuklinę pachwinową mam problemy :/ Może to zbieg okoliczności ale jest lipa najgorzej było jak dodawałem naturalne masło orzechowe na noc do ostatniego posiłku , na drugi dzień straszne zaparcia a jak sie udało juz coś wyszło to nigdy nie wszystko , musiałem robić głodówkę żeby się polepszyło .


Zmieniony przez - mateusz-gr w dniu 2013-12-13 16:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
ja jakieś dwa lata temu do kibla chodziłem raz na 4dni ,dopiero dieta mnie postawiła na nogi "kibel" co rano, zero smażonego ,dziennie rano jajka ,potem płatki, twaróg,piers z grila, itp ,przed spaniem kostka twarogu i naprawdę sam sie dziwie ,ze wstaje i muszę iść na kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
może wymuś ten kibel rano, ja miałem sprawdzony sposób , trochę jogurtu naturalnego zjedz i popij szklanka coli (może być zero) u mnie to kwestia 2-5min :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Rano stolec jest dopiero jak wypiję przed trenigówke ale czuje że nie do końca poszło , zaś w dni bez treningu bardzo ciężko zrobić kupe i męczę się aż do wieczora .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
mateusz-gr
Panowie czy problemy z oddaniem stolca mogą powodować płatki owsiane które jem ( mielę i wypijam z wpc) już kilka lat zawsze rano ? Mogą one zalegać w jelitach np resztki które nie zostały strawione? . Często mam problem który polega na tym że rano się wypróżnię ale zawsze czuję że nie poszło wszystko , dziś tak miałem próbowałem 2 raz ale praktycznie nic nie poszło czuję tylko dyskomfort ociężałości i oczywiście automatycznie robią sie gazy : /


Płatki właśnie wpływają na lepsze wydalanie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barku

Następny temat

krew z nosa

WHEY premium