SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Halodrol-50

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34155

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Robbie120 to nie jest produkt dla kogos w twoim wieku-to jest antyestrogen i booster testosteronu-po co ci cos takiego w wieku 18 lat? Mozliwe ze nawet nie poczujesz jego dzialania..

Tak poza tym totalnie wszystko jest pomieszane opis od Halodrolu-50, ktory jest PH, a zdjecie halodrolu liquigels ktory jest boosterem testa opartym na 6-oxo itp. Co juz zauwazyl Luszynsky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709
Moze i masz racje :P

Moj cel w zyciu :
Mieć ramiona jak schwarzenegger, klate jak Coleman, brzuch jak Zane , barki jak Markus Ruhl,i plecy jak Dexter :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1674
Siema Halodrol-50 to nie to samo co halodrol liquigels to juz nie prohormon jak narazie nie widze jakis zaj.. rezultatow na kazdego inaczej dzialaja ale rewelacja to to nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1674
halodrol liquigels -decyzja nalezy do ciebie ja naprawde nie potrafie doradzic ja nie jestem zadowolony lepsze efekty mialem po tz3 niz po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709
AHa spox

Moj cel w zyciu :
Mieć ramiona jak schwarzenegger, klate jak Coleman, brzuch jak Zane , barki jak Markus Ruhl,i plecy jak Dexter :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
ty krecik a co to takiego tz3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1674
http://www.kulturystyka.waw.pl/product_info.php/manufacturers_id/51/products_id/1617 poczytaj troszke ja polecam tylko warto dodac jeszcze kreatynke do tego i jest spoko efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
dzieki krecik a z jaka kreatyna to brales bo ja wlasnie mam cykl z x -pandem mze na mono bylo by si? efekty dobre moglbys cos wiecej napisac ?dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1674
kreatynka Universal Storm z Universal nutrition bardzo dobra w polaczeniu z tz3 niezla pompa wzrost sily no i masy naprawde spoko godne polecenia http://www.e-suplementy.pl/product_info.php?products_id=561
https://www.sfd.pl/UNIVERSAL_NUTRITION_Storm-t295155.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Nie polecam tego produktu bralem i nic mi to nie dalo:( tylko strata pieniedzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Super Pump 250

Następny temat

Gaspari Nutrition - Novedex XT

WHEY premium