SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galaretki + glukozamina?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
Strzelają mi praktycznie wszystkie stawy, kolana i łokcie szczególnie. Chce zacząć cykl ich regeneracji z glukozaminą i jeść galaretki. Czy galaretki mogą pomóc w jakich ilościach je jeść i o jakich porze dnia najlepiej, żeby pomogły? Dodam, że sporo biegam i czasem tak mi strzeli w kolanie, że aż zaboli a po dłuższym biegu czuje nieprzyjemne uczucie w stawie, mysle, ze to od nadmiernego ocierania sie kości o kość. Pozdrawiam.

Jest kasa - jest masa :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Galaretki radzę bez cukru żelatyna zawiera kolagen, dobrze jeśli podawana jest jego zawartość na opakowaniu. Bierzemy >15 g dziennie, żeby coś to dało.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
dokladnie jak wyzej.
Procz tego zaraz po skonczonym biegu jezeli masz mozliwosc obkladaj kolana lodem.
pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Kup sobie Odnovit...Lekarz mi to zapisał bo mam coś z rzepką i chyba więzadłami albo łękotką...powinno zadziałać...Osobiście zrezygnowałam z tego bo poprostu nie moge znieść tego smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Odnovitu nie polecam. Nie moge pojąć jak lekarze mogą truciznę nam wciskać. W preparacie odnovit jest dodatek słodzący o nazwie aspartam. Aspartam to silna trucizna, polecam lekturę w necie.
Wprowadzono go do handlu w wielu krajach świata, fałszując wyniki badań i płacąc za milczenie naukowcom. Szczury tego nie przeżyły.
Nie wszyscy ludzie są podatni na negatywne działanie aspartamu w równym stopniu ale tego syfu jest wokół dużo, w napojach, gumach do żucia, w jogurtach itp. Pozdo

ruch to zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To drugi temat w którym napisałeś tę samą informację.
Możesz przesłać jakieś ciekawe linki na prv?
Ps. Patrz następnym razem na daty
eot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Warto poczytać, włos sie jeży.
http://www.zigzag.pl/jmte/Dolegliwosci.htm
warto studiować skład tego co połykamy bo w przyrodzie nic nie ginie. Pozdo

ruch to zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA BRZUCH - POMOC

Następny temat

Na mase do bardzo malej poprawki

WHEY premium