SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer MCT Punkty

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Witam niedawno kupiłem kilka rzeczy z produktów olimpu kreratyne dwie dextrozy i gainera mct 3,8kg i mam mały problem mianowicie na gainerze nie ma nigdzie hologramu patrzyłem ze wszystkich możlowych stron i nie ma nie ma takze pod ta folijka jak to możliwe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
No i troszke czasu juz mineło i nikt z olimpu nic mi nie odpisał widzę że podejscie jest takie sprzedać a wszystko co poźniej się dzieje to juz nie nasza sprawa myślałem ze tak poważna firma chociaż przeprosi ale widze ze się przeliczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
gdzie kupywales??
poprostu kupiles gainera bez holo ze starej dostawy

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
kupowałem tutaj w sklepie w ofercie specjalnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803


rozmawiałem z kogutem i powiedział zeby do Tego działu się zgłosic Kogut mówi ze ma świeżą dostawę i to musi byc wina nutrifarmu na poparcie tego daje zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803


Myśle ze zostałem oszukany przez was ciekawe jak na to zareagujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
bez przesady, nie trzeba od razu uzywac takich sformulowan :)
olimp sie do Ciebie zapewne odezwie i sprawe wyjasni na Twoja korzysc...wyslij tylko do nutrifarm numer tela i w jakiej sprawie...pozdr

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Dokładnie - nie trzeba wytaczać armaty przeciwko musze. IMO Olimp z pewnością pozytywnie załatwi tę sprawę.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
nie mówie ze specjalnie zostałem oszukany, a dokładnie do kogo mam sie zwrócić w celu wyjaśnienia sprawy bo za bardzo nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wyślij powiadomkę użytkownikowi NUTRIFARM z wyjaśnieniem całej sytuacji, a także linkiem do tego postu oraz ze swoimi danymi.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
dzieki za rade napisałem maila zobaczymy co bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ OLIMP CHELA-SELEN®

Następny temat

O co chodzi?

WHEY premium