SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
jaki gainer dobrej jakosci ;p
w dobrej cenie i ilosci.i jakosci ;)
intersuje mnie 20 kg;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1803
hehe po co Ci 20 kg? :P

mutant mass wciąż rządzi na rynku z tego co wiem, ale nie jest za tani.

Pomogłem? Daj Soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja polecam w pierwszej kolejności dymatize super mass gainer, mutant też dobry spaślak. I lepiej je kupić niż jakiś szajs z samym cukrem rąbać.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
20kg dużo ?? zastanawiam sie czy nie wiecej;p cos na dłuzej ma starczyc bo siedze za granica a tu drooogoo..
na okres 3-4 miesiecy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
a co powiecie o gainbolic6000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1384
mutant rzadzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1803
kup ze 3 paczki mutanta i jazda za granice :P

Pomogłem? Daj Soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
wolał bym ograniczyć koszty;p 3 paczki to wartość coś koło 600zł wolał bym sie ograniczyc do 400;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to kup 20kg cukru jak chcesz ograniczyc koszty.

niestety 400zł za 20kg to nie bedzie nic dobrego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Gainbolic ma po prostu słabsze wartości w zalecanej dawce bo jest tam o ile pamiętam 100g które daje 15g białka, z 80g węgli i z tego jest jakoś niecałe 400kcal. A ten "mój" super mass gainer w porcji 52g białka, a kal prawie 1300. Mutant podobnie tylko tylko kal mniej. To jak byś chciał dzióbać takie małe daweczki jak tego olimpa to wychodzi że mutant czy super mass gainer wychodzą tanio. A ten olimp jak piłem ich porcje i tak dawałem razy trzy, natomiast wyżej polecane to konkretny posiłek.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
jak lubisz cukier i to uzupełnieniem twojej diety to pochwała ci sie należy.haha
jeżeli cukier to twój gainer:D
powiedz jeszcze jakie buraki cukrowe maja w sobie tyle wartosci odzywczych i białka<lol>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duży cykl masowy

Następny temat

Kreatyna wspomaganie siły

WHEY premium