SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA // Przed i Po

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
Siema Wszystkim Czytelnikom ;)
Nazywam sie Szymon i jestem tu stosunkowo nowy. Jak w temacie juz napisalem mam doswiadczenia z Gino przed i po. Mam 16 lat, wzrostu 188cm i waga ok. 88 kg. Zawsze bylem otyly, udalo mi sie w zeszle wakacje 12 kg schudnac, mimo to nadal nie jestem zadowolony z efektow jakie osiagnalem i zaraz po zwolnieniu zaczynam od nowa.
Sprawa wyglada tak, od dawna, mimo ze mam 16 lat, cierpie na gino, juz jakies kilka lat, jest to gino polaczone z fat'em oczywiscie, mimo to po badaniach wyszlo ze to gino ;)
Jestem juz drugi tydzien po operacji, i pomyslalem ze sie podziele z zainteresowanymi moimi doswiadczeniami i zapytam, co sadzicie o rezultatach.
Musze dodac jednak ze mieszkam od ca. 3 lat w niemczech i tam wlasnie zostala zrobiona moja operacja, brak kosztow, wszystko przejela "krankenkasse"-kasa chorych. Lezalem w szpitalu 4 dni po operacji i mialem przez ca. 2 doby dreny ponizej klatki piersiowej. Musze powiedziec ze bylem bardzo dobrze traktowany i czulem sie w szpitalu naprawde dobrze. Jak dla mnie to pelen luxus ;).
NIe przychodzi mi do glowy wiele innformacji z ktorymi moglbym sie podzielic, wiec jesli ktos jest zainteresowany to piszcie smialo a ja postaram sie odpowiedziec.
Operowal mnie plastyczny chirurg a wiec raczej dobrze to bedzie wygladalo, narazie mam plastry ktore on mi wymienia co dwa dni, dlatego fotki narazie z plastrami.
Troche sie jednak martwie bo calkiem duze, mimo operacji, wydaja mi sie moje cycki . Niewiem, on mowil ze po pierwsze miesnie klatki sa nawet niezle rozbudowane, i nie odsysal mi tluszczu. Powiedzial ze jak bede dalej chudl i cwiczyl na silce, to ze to rownomiernie bedzie sie dopasywalo do sylwetki. Mam nadzieje ze ma racje :). Zamierzam sie nexle przylozyc to treningow tego lata i mysle ze cos z tego bedzie.
Boli nie mam raczej, ale mam takie jakby guzy twarde w sutkach, on mowi ze to normalka na poczatku i ze bedzie okey. Ide do niego w poniedzialek, a wiec zobaczymy co powie ;) Musieli mi ponoc sporo skory wyciac tego co wiem. Ciecia pokaze w fotkach za kilka dni, jesli bedziecie zainteresowani. Szwy mam takie co sie same rozpuszczajaa po czasie, nie beda wiec sciagane. Moze i dobrze. Po 2 tygodniach ide on poniedzialku do sql, bo tyle dostalem zwolnienia.

Okey, to nie ruzpisuje se duzo tylko daje fotki ( prosze bez obraz mojej osoby w zwiazku z moja sywetka, dzieki ;))
Szczere i kulturalne komentarze i wymiana zdan mile widziana

PRZED:
1.



2.



3.



4.




TERAZ PO:

1.



2.



3.



4.







Zmieniony przez - yoboo w dniu 2010-05-02 02:16:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2515
strasznie to wygladało..masakra

ps nie wciagaj brzucha:)

Zmieniony przez - SlaVVcio w dniu 2010-05-02 08:49:47

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6872
wrzuc foty jak zdejmiesz opatrunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
O ku*wa :O Bez obraz ale prze*ebane cycki... Dobrze że miałeś operacje... nie dziw się, że dalej nie jest ok... na moje oko powinieneś z 20kg zrzucić.

Ps. Ja miałem zabieg jakoś na początku lutego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
okey wrzuce ;)
nadwagi mam okolo 10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Więcej... bo masz mniej mięśni na rzecz tłuszczu niż przewidziane w tablicach do liczenia BMI. Ale nie pękaj dla chcącego nic trudnego! :) Trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
dzieki, juz zakupilem scorch'a i bedzie dobrze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
@bluem, masz jakies foty ze swojej op?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Poszukaj w tył a na pewno znajdziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
w ktory tyl?
caly dzial mam przewertowac czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6872
i jak tam u Ciebie ? masz jakies fotki po zdjeciu opatrunkow ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie ćwiczenia? - chore stawy

Następny temat

Uraz kolana - porady

WHEY premium