SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

((((oSolarium / przed, w trakcie, po

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Jakich kosmetykow uzywac:

-przed opalaniem
-w trakcie opalania
-po opalaniu

Prosilbym o ulozenie jakiegos dobrego planu.

Fonotyp? Hmmm mysle ze normalny. Ciemne blond wlosy, oczy niebieskie, skora troche opalona.

I tak mniej wiecej cenowo jak moglbym prosic

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
przed opalaniem co jak co radzilabym balsam nawilazajacy ael nie oliwke bo na twoje pieprzyki tro vardzo nie dobrze a na oliwce mozesz teraz przypalic skore w niektorych miejscach! w trakcie opalania stosuj kosmetki z serii ktora jets zawsze dostepna na solarium! pani/pan obslugujacy twoje solarium powinnien ci doradzic ! po radzilambym tez balsam nawilzajacy gdyz skora po opalaniu na solarium jets bardzo sucha! dobre sa tez balsamy podtrzymujace opalenizne (avon-bronze ok 20zl polecam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no niby cos tam racji masz przedmowczynio, ale... zaznaczam ze nie chodze na solarium wiec nazw konkretnych nie podam kosmetyków. Przed opalaniem stosujesz krem z filtrem, ale taki na solarium! a nie krem z filtrem na słonce. O nazwe mozesz zapytac na solarium jesli ci tu nikt nie odpowie bo tam na pewno beda wiedziec,a przynajmniej powinni. Na same pieprzyki mozesz nalozyc tego troszke wiecej, jesli masz jakies duze pieprzyki, faktycznie mozesz na nie cos nalepic(ale tylko na nie zebys potem nie mial bialych plam obok ). W trakcie nie musisz sie smarowac niczym, bo przeciez nie lezysz tam pół dnia jak na sloncu, gdzie kremy z filtrem trzeba aplikowac po kilka razy w trakcie dłuzszego przebywania na sloncu. A po opalaniu rzeczywiscie nalezy nawilzac, proponowałabym balsamy nawilzajace nie tylko w te dni co masz solarium,ale codziennie. Jaki? a to juz sobie sam przetestuj, idź do drogerii, poszukaj balsamów nawilzajacych, poczytaj co tam jest z tylu napisane. choc moze jeszcze ktos ci tu cos poleci.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dizkei mojej wypowiedzi i oska5 powinnienes ludku wszystko wiedziec:P
pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Ech no wiecie, oze zle sformulowalem pytanie.
Chodzi mi glownie wlasnie o podanie sprawdzonych kosmetykow i ulozenie czegos w rodzaju planu, o tym ze skora sie wysusza to wiem i tez wiem ze balsam stosowac ale to wszystko to niezbyt profesjonalne metody. Chodzi mi o jakies balsamy ktore sa przeznaczone po solaryjnej kapieli w promieniach UV. Jakas linia kosmetykow albo cos, balsamu uzywam ale tak prawde mowiac nie wiele daje...(jakis z aloesem)
Mowiac: w trakcie opalania - mysle o jakims kosmetyku ktorym sie smaruje tuz przed wejsciem do solarki

Jezeli chodzi o kosmetyki w salonach to mam to gdzies, drogie cholerstwo w shit. Kurde saszeteczka australian gold 10 zeta nie no sorry. Wczesniej siora mi kupila w USA czegos takiego 5 tub.

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia

Następny temat

((((oSolarium / Pieprzyki

WHEY premium