SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból stopy w trakcie i po treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 707
Witam

dziś byłem na treningu piłkarskim, po w trakcie rozgrzewki wszytko było ok, dopiero w trakcie sprintu zaczęła boleć stopa oraz po sprincie.
Na meczu treningowym również mnie bardzo bolały stopy, że nie mogłem biegać a co dopiero sprintować.
Stopy bolą mnie do teraz, ledwo co chodzę a po schodach to już nie wspomnę.

Buty na trening mam rozmiar 43, są to turfy, na co dzień mam buty o rozmiarze 45 ale chodzę w nich dopiero tydzień.
Z tym problemem spotykałem się już wcześniej na biegach np. na WF'ie.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 707
Myślę, że temat jest do zamknięcia.

Dostałem skierowanie od mojej pani doktor do Ortopedy oraz zwolnienie z zajęć WF, oraz prawdopodobnie mam coś nie tak ze ścięgnami.
Możliwe jest również, że problem może z czasem zniknąć, ponieważ ten trening, który miałem był prawdopodobnie najcięższym treningiem jakikolwiek miałem (nie wspominając już, że jest stan powakacyjny) oraz muszę się przyzwyczaić do biegania.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - skyrich105 w dniu 2014-09-09 22:09:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddawanie krwi a trening?

Następny temat

Trening a antybiotyk

WHEY premium