SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Główny moderator Suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Moim zdaniem post jest bez sensu. Bo suple funkcjonuja bardzo sprawnie A moderatora przyznac temu kto bedzie go chcial z najczesciej wymienianych osob Proste

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
a ja nie bede mróżył bo jestem Quart szatniarz i pisze co mi ślina na język przyniesie bo tal :]

j/w
jako że zostałem wymienony przez kilka osob (co bardzo mile mnie zaskoczyło) odebrałem to rowniez jako 'atak' na mnie
zdaje sobie sprawe ze nie zasługuje na moda, mam za mała wiedze (która ciage jak kazdy z nas staram sie 'poszezac':]) itd.itp. ale nawet gdybym taką posiadał o wiele wiekszą przyjemność i satysfakcje sprawiłoby mi pisanie/odpowiadanie (tak jak teraz) 'zwykłym' forumowiczom niz z kimkolwiek tak zarozumiałym
a jest tu pare takich osob z czego chyba kazdy zdaje sobie sprawe
niewazne
jedno jest pewne moda powinna mieć osoba która w miare czesto sie wypowiada Miętki/Vegas/Słabeusz/e-lite - nie ma wiekszego znaczenia:) i która bedzie "cały czas" pilnowała pozadki a w/w na pewno dobrze sie sprawdzą :) i niech tak zostanie :]
Zapomniałem jeszcze wczesniej o Bulmastifie który mimo tego ze zadko wpada powinien go miec ale jak nie chce to...j/w
nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
v3g - nie ty jesteś porywczy..

oraz
cichy ma racje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
I tak zawsze głównym modem bedzie grasik i ją tez proponuje Mateo-wi;) .Co odbieram poczte to o niej myśle https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]czyli pół dnia co 10 minut ....[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi....[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi...[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi... czyli pół dnia co 10 minut ....[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi....[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi...[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi... czyli pół dnia co 10 minut ....[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi....[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi...[sfd] Grasik zmienił temat wypowiedzi... [img]../../buziaki/5.gif" alt="" />

Zmieniony przez - brutus w dniu 2004-04-27 10:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
....[sfd] Grasik dał bana
tak wiec cichaj brootoos ;)


bimku - tu akoorat nie zgodze sie z toba:
"poza tym pozostali kandydaci poza znajomoscia jezyka angielskiego i dobrym przepisywaniem nic nie wnosza"
dobrym przykladem jest wlasnie chociazby v3g /mam na niego oko - teraz sie wyda hehe/; chlopak wklada naprawde wiele pracy w poszerzanie posiadanej wiedzy... i nie jest to wylacznie przez 'dobre przepisywanie'

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-04-27 10:19:41

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zalooz osobny post

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Typowalem Ciebie Grasik, ale czy jestes wogole zainteresowana ta pozycja? Jakie jest Twoje zdanie Grasiczko?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja zawsze uwielbiałem władze
ale nie dla własnej satysfakcji i banowania/kasowania kumpli bo rownie cenię wolnosc pod kazdym wzgledem
i brak ograniczeń

Powodzenia

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2004-04-27 18:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
czas wolny...wolność...ostatnio towar deficytowy:(

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!!!!!!!! Vitalmax KREATYNA 1200 MG ZA 90,25ZL !!!!!!!!!!

Następny temat

Dopełnienie diety

forma lato