SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głodówka - jak z niej wyjść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9700
Wszystko jest na "Po Treningu.pl", jak przenieść te zdjęcia tu, i z jakiego linka mam tą ankietę? I jaki był sens zakładania całego mojego profilu (zdjęcia,dieta itd.) tam, skoro teraz muszę to przenosić tu? Przepraszam, ale nie wiem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
deja vu
Zdjęcia sylwetki plus ankieta działu

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-06-17 14:52:45


Zdjęć w profilu nie widzę. Dziennik jest dla Ciebie, łatwiej jest oceniać coś co jest w wątku a nie zaglądając co chwilę w profil. Tak działa to forum
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 130
Moje już odmienił że zemdlałam na treningach, otrzymałam jakieś głodówkowe diety od tego igora, a co najlepsze koleżanka dokładnie to samo miała co ja, koleś oszukuje na kasie i daje każdemu to samo, nie polecam, omijać z daleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9700
Zrzut diety jest taki sam. Czy powinnam wpisać wstecz? Co jadłam wczoraj, przedwczoraj itd? Zrzut wymiarów też taki sam...











O Matko! Jakie te zdjęcia wielkie!


Zmieniony przez - alice79 w dniu 2017-06-17 19:35:36
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skopiuj sobie i wypełnij, zwłaszzca te ostatnie pytania, bo dalej nie znamy poziomu twojej aktywności, stanu zdrowia i przeszłosci dietycznej
Wiek :
Cel: redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-06-17 19:45:57
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9700
Wiek : 37
Cel: kobiece kształty, wyrzeźbienie, ujędrnienie
Płeć : kobieta
Waga : 55
Wzrost : 167
Obwód klatki : 86
Obwód ramienia : 24
Obwód talii : 73
Obwód uda : 49
Obwód łydki : 33
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 27%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : w chwili obecnej - nie
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać.
Ograniczenia żywieniowe : nie
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, rower stacjonarny, stepper
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : niskokaloryczna



Zmieniony przez - alice79 w dniu 2017-06-17 20:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Teoretycznie teraz powinnać policzyć zapotrzebowanie kaloryczne ale że gabarytowo podobna jesteś do mnie, to myślę, że po tych głodówkach powinnaś wskoczyć na jakieś 1800 kcal, gdzie tłuszczy będzie min. jakies 60 g, białka tak około 100, reszta z ww. Jeśli nie zamierzasz ćwiczyć siłowo, to białka może być mniej 1,5 g na kg masy ciała. Ale jedyną metodą na przemianę od skinny fat w jędrną kobietę jest trening z ciężarami. No więc owocki jemy ale nie 2 kg dzienie, tylko jako deser do posiłku. Liczba posiłkó dowolna - moga być 3, może być 5, dpasuj to do trybu życia. Ale jeszcze powiedz, czy tarczyca jest ok - jak masz wyniki tsh, ft3 i ft4 to wrzuć, jest tu parę osób które się na tym znają. No i kwestia hormonów płciowych - miesiączkujesz regularnie (przy takiej diecie byłby to cud) i jak długo tak jadłaś?
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9700
Tsh, ft3, ft4, p/ciała, morf, lipidogram w/n, akurat na tym się znam Postaram się je powtórzyć jak najszybciej i dodać kortyzol, estrogeny, gestageny, androgeny.
Miesiączkuję książkowo - też się dziwię.
W zasadzie aż tak sobie nie pozwalam - mam po prostu czereśnie w sadzie, które uwielbiam. Obawiam się natomiast przejścia z dnia na dzień na 1800 kcal, pomimo tego, że zamierzam ćwiczyć siłowo...
I jeszcze jedna sprawa - jak i co powinnam jeść w pracy w nocy?
Cała sprawa trwa jakieś 15 lat, ale z rocznymi, 2 letnimi przerwami - jo-jo, ale tak na prawdę źle jest od 1,5 roku.


Zmieniony przez - alice79 w dniu 2017-06-17 20:45:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znak "Produkt Polski"

Następny temat

Dobry słodzik

WHEY premium