SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fragment - hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
Witam,
zakupiłem sobie fragment 10mg. Miałem plan aby codziennie walnąć sobie po 250mg przed cardio/treningiem. Jednak na stronie dystrybutora jest info, nadaje się 7-14 dni po rozrobieniu. Już abstrachując od tego, że wiekszość stałch bywalców tego forum uważa, ze fragment nie działa albo działa bardzo słabo, to czy po tych 14 dniach trzymania w lodówce bardzo spadałaby jego siła działania? Ponieważ według moich wyliczeń chciałem stosować 40 dni. I teraz nie wiem czy trzymać się swojego planu i jechać te 40 dni czy np zwięszkyć dawke do 500mg i jechać 20 dni czy np 14 dni po 250mg i po tym czasie zwiększać dawke? Peptyd trzymam w lodówce (około 3 stopnie) Dzięki z góry.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
zbyt malo danych, trenowales na czczo? jak wygladal posilek przed snem? Jak wyglada ogolny rozklad makro? Rozumiem, ze to okres redukcyjny? Czy jedyna zmienna jaka sie pojawila to dodanie peptydow? Najlepiej jakbys zalozyl swoj temat, wypelnil ankiete dzialu z pelnymi informacjami o Tobie. Osobiscie jak juz zmodyfikowlabym posilek przed snem jezlei trening jest na czczo i to wlasnie przed snem wrzucil sobie berberyne. Byc moze trzeba pomyslec tez o jakis aminokwasa intraworkout ktore pomoga w podtrzymaniu energii na treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
1. WIEK: 29
2. WAGA: 80
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 121
-udo: 70
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6
6. DIETA:
-białko: 190
-węglowodany: rotacja
-tłuszcz: rotacja
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:sarmy
8. TRENING: FBW
9. CEL CYKLU: Docięcie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 miechy temu lgd
11. POZIOM BF%: nie weim
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie mam
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130kg
-martwy ciąg: 160kg
-przysiad: 110kg
Proszę o podjęcie dyskusji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
500mg to takie minimum ale i taka bez szału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364770 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670036
Frag to taki środek który trzeba samemu wypróbować wśród znajomych którzy bili są opinie od mega pozytywnych po takie ,e działa na granicy placebo.bilem kilka razy ale nie mam zdania bo szło sporo innych środków do tego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
zakupiłem sobie fragment 10mg. Miałem plan aby codziennie walnąć sobie po 250mg przed cardio/treningiem. Jednak na stronie dystrybutora jest info, nadaje się 7-14 dni po rozrobieniu.
jak w NaCL to faktyycznie lepiej w ciagu 2 tygodni zużyć., jak w woidzie bakteriostatycznej to zdecydowanie do miesiaca moze styac i nie powinno dziac sie z tym nic zlego.

250 mcg 2 x dziennie to taka opcja dla mnie tez minimalna. Glownie powinieneś stosowac na czczo i np. przed treningowo, ze 2-3 h po posilku najlepiej jakl cukier nie bedzie mocno w gorze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 296 dni Na forum 295 dni Przeczytanych tematów 600
Ja teraz na redu robię trening siłowy rano naczczo. Bije 250 1h przed wyjściem na siłke (w momencie jak sie zbieram) i potem co 1h wbijam jeszcze 2x250 czyli chwilę przed treningiem i w trakcie treningu. Łącznie 750 w przeciągu 3h. Powiem tak redukcja idzie bardzo ładnie. Ale szczerze to nie wiem na ile frag pomaga bo dosyć mocno zapierdzielam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
wlasnie z peptydami jest ten problem, ze nie wykazuja one dzialania na tyle silnego, ze mozna je ocenic w sposob jendoznaczny czy faktycznie dzialaja%) podobnie jest z klasycznym HGH. To, ze przybijemy GH i mamy wywalony IGF jest jednym z czynnikow, ktore wskazuja, ze faktycznie jednak dziala. W przypadku naszych odczuc sibiektywnych ciezko tak naprawde ocenic czy faktycznie GH dziala czy nie dziala... Druga sprawa to na pewno w przypadku peptydów trzeba sie nastawic na nieco dluzsze stosowanie by zauwazyc efekt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 296 dni Na forum 295 dni Przeczytanych tematów 600
Dokładnie, Biorę od miesiąca i wydaje mi się że nigdy w miesiąc takiego efektu redukcji nie uzyskałem, ale nie jestem w stanie określić czy nie jest to też kwestia tego że bardziej niż zwykle cisnę. Dlatego dochodze do wniosku że branie na początku lub w środku redukcji nie ma sensu. Bo to czy spalisz 2kg czy 2,2kg w miesiąc nie robi żadnej różnicy jak bf 20-25%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
dokladnie, mysle, ze fragment nadaje sie juz na ostatnie slzify gdzie lapiemy sie juz wszystkiego co mozliwe%)
z eszta jak ktos ma 20% BF to nawet niech nie mysli o spalaczach typowych, przyjdzie na to czas. Tutaj mozna ewentualnie pobawic sie w naprawe metabolizmu, bo przy tym BF pewnie beda problemy z glikemia (metformina/berberyna) czy tez tarczyca ktora mozna podratowac nieco hormonami.... jednak zawsze tak bylo, ze ludzie oczekuja zbyt wiele od supli, saa, czy peptydów... i tak trzeba zpaierdalac i tak%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
Miałem ostatnio hipoglikemie na siłowni. Długo nie jadłem nic i połączyłem cjc + ipamorelin + dużą ilość yohy. Ledwo się uratowałem batonem bo wiedziałem, że to może być niedocukrzenie przez to, że babcia miała cukrzyce i wiedziałem 'z czym to się je'. Czy berberyna wzięta na pusty żołądek wtedy uregulowałaby mi cukier czy to nie działa doraźne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

Enan + Hcg

WHEY premium