SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny. zapraszam

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Nowy nabytek:)

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


nr.2

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Powoli budujemy forme:) no shotgun , creatyna universal, tydzień brania siła na +, wytrzymałosc na + , regeneracja na + , pompa ~ oczekiwałem czegoś lepszego , wymiary stoją w miejscu...

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
po no shotgunie mam identyczne odczucia, tez liczylem ze pompa bedzie ale regeneracja, chec do treningu no i mozliwosc cwiczenia z wiekszymi ciezarami to i tak wielki plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
heh mamy podobny wzrost ;) Tylko wagę masz lepszą.... ciężko Mi się przebic przez 80 kg. max ile ważyłem to 83... ogólnie definicja mi się poprawiła ale wymiary stoją , no nic zobaczymy czy się coś ruszy za tydzień dwa. Liczyłem na + 1cm. na łapie co tym cyklu zobaczymy jak to będzie..

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Klatka była , przeprzaszam za mine , jak widac pompka i definicja coraz lepsza niecały drugi tydzień na no shotgunie i creatynie , bez diety (brak funduszy).

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
ładnie, ładnie

jak oceniasz shotguna?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5717
bez diety (brak funduszy) ? to co ty powietrzem żyjesz ? ryż brązowy, jakieś 2 zł za 400 g, owsiane afaik koło 2 zł za 400 g, kurak, 14 zł za kilo, jajka po 35-40 gr, jakieś warzywka do tego, tak myśle ze koło 10-14 zł dziennie na diete ;)

no i sog, fajna żyła na bicu

Zmieniony przez - a.sh w dniu 2011-02-05 10:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
super sylwetka ;) !

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Oczywiście że płatki owsiane itp. jem ,ale bez jakiejs tam szczególnej diety....

ThePowerOfTheDolar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJE FOTY pojazd ciężki ma być...

Następny temat

Avasso - Cel 95kg

WHEY premium