SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny. zapraszam

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
marian i mariuszowy dzięki za zainteresowanie... zrobie tak w dt xpand przed treningiem i po w dnt rano mono i w godz treningu xpand.. zabraknie to dokupie proste... to ma iśc!!! a nie... wakacje się skończyły :)

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwieksz po prostu porcje przed treningiem do 1,5. Jak nie czujesz zadnego mrowienia to kiepsko. Ja przy 2 porcjach no boostera czuje mrowienie przy lokciach na lydkach ;p I wtedy wiem ze czas na ostry trening :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
ok, no to tak zrobimy.... ;)dzis po treninbgu zarzuciłem jeszcze porcje i jakos 20 min pozniej w sklepie łapy mi sie trzęsły :D.. zwiększe poprostu dawke przed tak jak mówisz..

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stacki kreatynowe nie sa za mocne, mozna dorzucic porcje typowego no boostera i wtedy bedzie juz super.

Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2010-09-15 22:38:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


ciemno troche , ale nic innego nie mam...:)

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
kurcze czemu czasem wymiary Mi idą a waga w miejscu ? i to jeszcze przy takiej diecie , nie rozumiem tego...

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5417 Napisanych postów 15435 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388528
ten xpand to scierwo na maxa jest ( moja opinia ) z dymatize nic dobrego nie mialem, a xpanda samego kupilem, tydzien jechalem po 3 miary i 0 czegokolwiek, reszta oddalem kumplowi ktory tez nie chwalil...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
cykl na xpandzie to jeden z moich gorszych cyklów... ale to nic... zrobie przerwe i pocisne na samym mono.. potem zaczne bawic sie z tymi cell pumpami...

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
super czesał xpand 3 lata temu pierwsza wersja

bardzo miło wspominam, każda kolejna już mniejszy entuzjazm

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
nie mam pojęcia , całkiem możliwe. Mój akurat pierwszy i ostatni.. Fajna sylwetka sog:)..

ThePowerOfTheDolar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJE FOTY pojazd ciężki ma być...

Następny temat

Avasso - Cel 95kg

WHEY premium