SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotorelacja ze zrzutki na HGH+dodatki :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam wiele osob z tego kregu. Tej akurat nie udalo mi sie poznac osobiscie. Pomimo ze tam w roznych towarzystwach grzecznosciowo podalismy sobie rece.

Zaraz odpisze na @.
Tam pokasowalem co trzeba z moich wypowiedzi bo nie kazdy musi wszystko wiedziec by pozniej komus dupe obrobic. Wiesz ocb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Myślę że możesz pokasować też z moich... ja tu i tak jestem tylko na chwilkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Jako ciekawostke bede stosowal 25gr bcaa po treningu juz bez dodawania witargo lub jedynie z 20-30 g ( to tak odnosnie tego co pisalismy wyzej )

GREGORian co miałeś na mysli bo nie moge sie doczytać wstecz? Wyczytalem o wyrzucie insuliny przy braniu 3 tabsów bcaa na raz co dla mnie było szokiem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo mi o to ze same bcaa w wiekszej dawce tez spowoduja wyrzut insuliny wystarczajacy.
Bcaa tez ma kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7958
moglbys napisac jak wyglada twoja dieta w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
gregi i heavy piszecie o ladowniu clenem.
czy dobrze zrozumialem??
na czym to polega??
czyy najpierw trzeba poleciec 10 dni non stop i potem wejsc na system 2 on 1off itp??

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Dieta wygląda prawie tak samo tj zamiast posiłku z twarogiem spożywam 50g ryżu brązowego 250-300g fileta, paprykę,olwiki i oliwe z oliwek i dopiero kolejny posiłek jest twarogiem potem np jem wołowinę chyba że nie jestem głody przechodzę do kazeiny.

Ja podsunąłem tu trochę inne rozwiązanie clenu które za niedługo będę stosował tj.
10 dni on ( 1-4 tab stopuje na dawce w której będę miał 37,2 C godzinę po clenie, clen tylko raz przed treningiem ) później 2on/2off na offie ECA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16488
I jak postepy?Bo temat cos ucichl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Tak jak powiedziałem fotki będą po skończonym clenie.
Z nowości, jestem 5 dni po clomidzie, dalej ciągne nolve i reszte boosterów tescia+dodatki.
Dziś pierwszy dzień aerobów po miesięcznej przerwie ( choć nie wiem czy nie za wcześnie )
Waga bez zmian, tj 89kg optyka również siłowo bez spadków wytzrymałość słabsza - wiadomo.
Redukcja intensywności treningów do 4 i ograniczenie do 10-12 na małą partię i 12-15 na dużą.
Cały czas kreatyna.
Białko
obcięte o 50g, + 50g węgli w posiłku przedtreningowym.
HGH cały czas 2ui.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja bym juz zobaczyl jak tam sie trzymasz napewno za***iscie pozdrawiam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH testy krwi

Następny temat

sus500 black a clomid

WHEY premium