SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotorelacja ze zrzutki na HGH+dodatki :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Byłem na oxie szczytowa forma jeśli chodzi o siłę a klate zawsze miałem słabą.
Po rozgrzewce miałem straszne napięcia w przednich aktonach naramiennych pomimo tego kontynuowałem zabawę, jesteś na bombie wiesz że dołożysz :D
zrobiłem parę serii 60kg, potem 80,100,120,140 no i to nieszczęsne 160 przy opuszczaniu do 6 ruchu poczułem jakby ktoś rozrywał we mnie prześcieradło spadła mi sztanga kumpel mi pomógł i zastanowienie czy da się ruszyć ręką - dało się choć już byłem cały siny.
Pojechałem do szpitala a tam doktorek stwierdził rozerwanie i przepisał maści + temblak i wręczył wizytówkę na rezonans ( prywatnie ) :D
Po rezonansie doktorek ( inny ) stwierdził że to dziwne rozerwanie bo poprzeczne i nic nie zrobimy, ostatnio jednak na kontroli stwierdził że mogliśmy szyć...
Szkoda gadać mam dziurę w prawym mięśniu i tyle najgorsze jest jednak to że cały czas boli, byle jaki gwałtowny ruch i ból... klate robię tylko na suwnicy na minimalnych obciążeniach i ćw rozciągające.
Co do przyczyn to patrząc z perspektywy czasu będzie to nierozgrzanie organizmi i otwarte okno które robiło przeciąg;/
Teraz żeby wyeliminować kontuzje zawsze przed treningiem oprócz standardowej rozgrzewki wykonuje 6 min rowerka ( 5min-150bmp i 1 min 160bmp )

Skutki kontuzji widać na 1 fotce przed zrzutką :)
Dieta very high carb :D same słodycze i granie na konsoli:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
"Dobrze wiesz że przeszedłem na ciemną stronę księżyca tylko na rok:P
Nie pamiętasz wyjazdu w góry jak ważyłem 104kg w maju 2010? ;)"

No jak mogę nie pamietać + obżeranie się torcikami z Wedla

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
160kg na 6 ruchow to juz bardzo dobry wynik , jakie gh lecisz ? przy 2 iu , robiles wyniki na t3 ? ciekaw jestem ile w tym wszystkim pomoglo hgh

Zmieniony przez - aptekarzUK w dniu 2011-07-04 17:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
To było w temtym roku przed kontuzją.
Cały cykl jest opisany na 1 stronie, prop jest 150mg ed a nie 250.
t3 nie dodawałem bo się bałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Heavy, na 1 stronie co do propa, to jest napisane ze bylo 250 e2d.
Wiec jak bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
bardzo fajna przemiana...mysle,ze to gh nie wiele pomoglo, a zalatwiles sprawe odpowiednia dieta,treningim i motywacja IMO...
oby tak dalej,powodzenia

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
jak nie doczytaklem to sorka ale jak w wymiarami przed i po polecialo z lapek itd ?? czy moze doszlo cos cm miesnia i tluszcz polecial ??to by byl fajny rezultat

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wymiary maja tutaj najmniejsze znaczenie... wyglad sie liczy a nie centymetry

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
super przemiana tylko pogratulowac
ja mimo gh i t3 niedalem rady do tej pory w tym roku zrobic tak dobrego odtluszczenia chodz redukcje zaczolem jakos w marcu, masy moze i nic niezgubilem a nawet troche zyskalem ale i smalcu zostalo
forma miala byc na czerwiec a jak sie wyrobie na sierpien bedzie dobrze, wiec same srodki sprawy niezalartwiaja jak sie miski odpowiednio nisko nietrzyma, gen i tendencje maja napewno duze znaczenie i jednemu latwiej drugiemu trudniej ale micha to 70procent sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sog za przemianę

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH testy krwi

Następny temat

sus500 black a clomid

WHEY premium