SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotorelacja ze zrzutki na HGH+dodatki :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
rowek, nie mysl,ze jak kupisz gh i polecisz nawet 4iu to osiagniesz taki wynik bo dodales hormon
troche tego gh juz wbilem i jasne,ze to pomaga ale nie szalu nie zrobi jak wielu ,ktorzy nigdy nie brali sobie to wyobrazaja.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
niech kupuja sobie magiczne gh a jak do autora straszne glupoty piszesz chwilami nolva z gh za***iscie razem dzialaja meta z gh to samo
bez przesady
ale progres swietny trzeba przyznac

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2011-07-05 23:08:37

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Progres swietny.
Ale zgadzam sie z B50. Dla mnie duzo niejasnosci.
I 2 iu ed nie da cudow.
Mysle ze wiekszosc jest zasluga diety u Ciebie.

Jakie gh bierzesz?
I Co ma gh wspolnego z przyzsadka?

Ps. Gh fajnie dziala jak sie ma wyzszy poziom tescia to fakt. Moze o to mu chodzilo.
Bo gh bez saa to nie za wiele da i to w dawce 2iu.

Na mnie najlepiej gh dzialalo jak bralem tak nad ranem jak sie budzilem wylac.
A probowalem rozne sposoby. Stosowalem Szwada Genotropin 4iu.
W spalaniu fatu to srednio to widzialem ale za to w budowaniu masy dawalo mi to ze nie lapalem tak tluszczu przy diecie z wieksza iloscia ww nawet 6-7g /kg przy wadze 110kg.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2011-07-05 23:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
duża zasługa również propa :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Wrzuc jeszcze Foto plecow.
Tatoo na plecach twoje to z awatara?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
cos czuje ze wszyscy teraz beda chcieli walic HGH

progres fajny, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Widze chłopaki że tutaj sami fani dużych dawek...
B-50 kolega który sie tu udziela mówił że kumaty chłopak z Ciebie w kwesti GH i innych i wydaje mi się że powinieneś wiedzieć że GH nie działa z każdym saa tak samo a tym bardzdziej jak działa z opisywanym wyżej metanabolem.
Co do nolvy to również poczytaj ale nie na necie.

Opisy GH są na początku postów/ dawkowanie bezpośrednio przed snem.
2iu dla was dawka śmieszna dla mnie taka że nie muszę się o nic martwić ( nadgarstek, zawroty głowy )

A co do diety to się powtórze to 80% sukcesu w tym sporcie czy jesteś na bombie czy nie.
No chyba że ktoś ma super geny.

Nie to nie moje tattoo choć bardzo mi się podoba i jak kiedyś będe miał miesiąc czasu żeby poświęcić na dziaranie to pewnie zrobie:) wkleje te plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Jeśli są tu niejasności a kogoś interesuję coś podobnego z chęcią odpowiem tyle na ile wiem.
Tak jak powiedziałem na początku prowadzi mnie ktoś kto ma o tym ogromną wiedzę i to jemu zawdzięczam wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Przyzać trzeba jedno od momentu założenia tego postu zainteresowanie HGH wzrosło o jakieś 1000% i cena pewnie tez pójdzie do góry hehe

jordanwlkp wiem ze to nie jest magiczny środek.
ale mam akurat 300ui i tak sie zastanawiam mad dorzuceniem do cyklu w małych dawkach jak w tym poscie w celach leprzej regeneracji ale chyba i tak juz za duzo środków mam

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Dorzucaj nawet się nie zastanawiaj :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH testy krwi

Następny temat

sus500 black a clomid

WHEY premium