SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma ogólne

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Jestem nowy na tym forum więc jeśli taki temat się pojawił to przepraszam.

Chciałbym żeby ktoś z was zarysował mi jak powinna wyglądać moja dieta i jakie suplementy powinienem spożywać.
Gram w piłkę, w tygodniu mam pięć treningów, regularnie chodzę na siłownie i biegam, dodam że mam nadwagę.
Chciałbym żebyście zarysowali mi co powinienem jeść a czego unikać, ogólnie w jaki sposób powinna wyglądać moja dieta.


Zmieniony przez - bramkarz w dniu 2014-08-15 11:42:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Zbanuje go ktoś w końcu? 4 post, 4 temat i 4 przeczytane artykuły, czyli nic nie przeczytał mimo że dostał już miłe odpowiedzi aby zaczął od podwieszonych, ale pewnie nie raczył ich przeczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
bramkarz
Chciałbym żebyście zarysowali mi co powinienem jeść a czego unikać, ogólnie w jaki sposób powinna wyglądać moja dieta.



A co tam zaszaleje
Dieta powina byc zbilansowana, dostosowana do twoich indywidualnych potrzeb (aktywności fizycznej, wagi, wzrostu, poziomu tkanki tłuszczowej, oraz jej rozmieszczenia).
Powinieneś jeść zdrowe, nieprzetworzone produkty ( więcej na ten temat znajdziesz w dziale odchudzanie).
Powineneś wyliczyć zapotrzebowanie kcal, rozłożyć kalorie na białko, węglowodany i tłuszcze.

Ostatania sprawa o jaką pytałeś, czyli czego powineneś unikać:

* słodkich napojów, cukrów, soków z kartonów
* fast foodów wszelkiego rodzaju
* słodyczy
* żywności słabej jakości
* gotowych przypraw w płynie, sosów w słoikach i torebkach itd.

Pozdrawiam serdecznie.


Zmieniony przez - WaCki w dniu 2014-08-15 14:04:46

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Napisales 4 takie same tamaty.
Napisalismy ci abys pozytal tematy podiweszone.
Czego nawet ci sie nie chcialo zrobic.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-08-15 14:55:12

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym schudnąć.

Następny temat

Odchudzanie 14 latka

WHEY premium