SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie 14 latka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Cześć

Mam 14 lat i mam 163cm wzrostu i 71,5 kg wagi. Mam dosyć sporą nadwagę, główną przyczyny były leki ( wiem, wiem, ale nie kłamię).

Ogólnie to miałem duże kompleksy. Czułem się o wiele gorszy, ba, nawet pogardzany, mimo, że tak nie było ( chociaż czasem się w szkole zdarzało) a to jeszcze bardziej popychało mnie to siedzenia w domu i nic nie robienia. Ostatnio rodzice kupili mi rower, dużo na nim jeżdzę, ok 2h dziennie z kolegą. Do tego mam teraz dietę. Przykładowy dzień :

I : Ser biały twarogowy z warzywami i śmietaną i warzywa = twarożek ( wszystko wymieszane) + 2 kromki chleba ( chrupkiego)
II : Jabłko/Zupa/Marchewka
III : Pieczony w piekarniku filet z piersi kurczaka z warzywami i odrobiną masła + mizeria lub inna surówka
IV : Owoc lub warzywo
V : 2 jajka na miękko + 2 pieczywa chrupkie

Moim pytaniem jest : Jaki zestaw ćwiczeń mógłbym sobie przygotować? Próbowałem robić brzuszki jakieś 60 dziennie ale postanowiłem, że nic na własną rękę i zapytam się tutaj.
Rower jak rower, wmówiono mi, że działa tylko na nogi i na odchudzanie nie jest zbyt dobry, nw. czy to prawda czy nie.
@ No i ile mógłbym jeszcze schudnąć do końca wakacji ;) ( oczywiście dietę będę miał aż doprowadze się do normalnego stanu).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interesuje Cie w ogóle system żywienia IF? Podejrzewam,ze zly dzial wybrałeś :) Napisz tutaj:http://m.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dokładnie j.w. jesteś za młoda osoba do stosowania IF u ciebie jest potrzebne zbilansowana dieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
W tym wieku wystarcza wprowadzenie aktywności fizycznej i stosowanie racjonalnego odżywiania, z wyeliminowaniem wysokoprzetworzonej żywności, fast-foodów, słodyczy i słodzonych napojów.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma ogólne

Następny temat

Potzebna Rada!!!!!:-(

WHEY premium