SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie 13 latka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
Witam!!! Mam 13 lat i jestem chłopakiem. Mam 166cm wzrostu i waże 63kg. Proszę o profesionalną pomoc w sprawie odchudzania. Chciałbym to robic tak aby nikt tego nie spostrzegł. Lubie grac w piłkę, tenisa stołowego, ale nie mam za bardzo z kim. Proszę o pomoc w odchudzeniu. Głównym moim problemem przez to jest to, ze nie wstydze się zarwać do jakiej fajnej koleżanki bo mnie wyśmieje czy coś:) Bardzo bardzo bardzo proszę o pomoc i DZIĘKUJE!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Hmm... w tym wieku nie można profesjonalnie, bo się jeszcze rozwijasz.
Wyrzuć fast foody, chipsy, słodycze. Napoje gazowane też. Potrawy gotuj, a nie smaż. Staraj sie jeść warzywa, owoce, pić wodę niegazowaną. Do tego mięso gotowane, ryby.

I sporo ruchu. To powinno pomóc.
I powodzenia z koleżanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
ale od czasu do czasu jedz cos pieczonego (z oliwą z oliwek, nie olejem) - w diecie musi być tluszcz - ten zdrowy (czyli tluste ryby, oliwa z oliwek, oliwki, orzechy).

popros mame zeby nie dodawala mąki do zupy (mamy czesto dodają żeby zagęścić ..:/), i nie robila strasznie zawisistych, tłustych gęstych sosów.

jak lubisz czasem zjesc cos niezdrowego (Oa wiem ze wszstkie dzieciaki lubią , to zrób sobie samodzielnie pizzę. ciasto kupuje sie gotowe w markecie, rozwija sie je na blache piekarnika, smaruje sosem pomidorowym (są takie sosy pomidorowe w kartonach - zawierają tylko zmiksowane pomidory bez dodatków), posypujesz czym chcesz (pieczarki, szynka, papryka, ser feta, brokuły, kukurydza...) i pieczesz 20 minut:) gotowe:) może dla dorosłych na odchudzanie sie nie nadaje, ale na szescie jstes w takim wieku, ze nic ci sie nie stanie od takiej domowej pizzy raz na miesiac :)

zamiast slodyczy, od czasu do czasu zjedz kawalek czarnej gorzkiej czekolady (tylko czasem, jsli juz musisz)

staraj sie nie napychac do pełna przed snem :)

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cel szczytny , więc poradzę Ci tak: Zacznij robić w domu jakieś ćwiczenia siłowe. Na początek mogą być pompki. Jeśli masz możliwość to zamontuj drążek i zacznij się podciągać. Jak nie dajesz rady, to podstaw krzesło i pomagaj sobie nogami. Pompek rób tyle, ile jesteś w stanie. Rób codziennie po 3 serie pompek i podciągnięć, dwa razy w tygodniu zrób przerwę. Z czasem zaczniesz robić i więcej pompek i więcej podciągnięć a sylwetka zacznie nabierać ładnego kształtu. Trzeba tylko trochę czasu i cierpliwości, nic nie przychodzi łatwo.
Ale wtedy nie będziesz ani za chudy, ani za gruby i Twój problem zniknie. A jak się dorobisz ładnej klaty, to laski same będą podchodzić
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ah te młodzieńcze problemy...
Zacznij się ruszać, jak pisał Morales, zanim będziesz się rozbierał przed dziewczynami, minie jeszcze parę lat, więc do tego czasu się wyrobisz,
ale wtedy im i tak będzie wszystko jedno...
Rób to dla siebie, nie kogoś.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11093
Ja jak miałem 13 lat to sporo jeździłem na rowerze- biegać w tym wieku mi się nie chciało. Jesteś pewnie uzależniony od tego co mama ugotuje, ale zawsze możesz zjeść pół porcji ziemniaków i więcej mięsa. Napisz co jesz, wtedy postaramy się to zmodyfikować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
Co ja jem? Mniej więcej 1 kromkę chleba na śniadanie z jakąś kiełasą albo serwem, obiad to co mama zrobi najczesciej ziemniaki kotlety i surówki a kolacja tak ja śniadanie ni poa tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jadaj możliwie duże śniadania. Tak abyś pierwszą część dnia nie był głodny. Ta jedna kromka to dużo za mało. Postaraj się o więcej, dołóż do tej kanapki płatki owsiane na mleku. Pamiętaj, że śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem i nigdy go nie olewaj. Poza ograniczaniem słodyczy, czipsów i fastfoodów nie stosuj żadnych ograniczeń żywieniowych, bo w Twoim wieku tego robić nie wolno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki dla mnie ?

Następny temat

"Dieta" 16-latka

WHEY premium