SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flex Wheeler aktualna forma

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Polityka, polityka...

Flex nie zdobyl MR.O poniewaz byl gorszy od Colemana, poniewaz Yates zapierdzielal jak nikt na treningach..

Oczywiscie ze polityka jest wmieszana w to wszystko i zdaje sobie z tego sprawe.. wierz mi... ciut interesuje sie tym sportem... :)

Ale oczywista oczywistosc jest taka ze Flex moze miec zal do samego siebie... jego slomiany zapal do diety i treningu przyznawal jego wieloletni trener Charles Glass... wierz mi wiem co mowie...

W tym czasie kiedy Yates wygrywal Mr.O Coleman byl poza pierwsza 10-tka.. w tym czasie Flex walczyl o tytul... no i co? Odszedl Yates i 98 roku Flex myslal ze dostanie tytul chyba za obierki! A wygladal po prostu slabo... i tyle.. nie przygotowal sie w 100% oszukiwal sam siebie z dieta i dlatego przegral... Przyanam ze walczyl w 99 ale w 99 to juz nawet sam pan bog by nie pomogl..

tyle :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
nie wnikam.

ale nie pisz mi, ze na mr olympia trzeba byc poprostu najlepszym zeby zdobyc tytul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Trzeba byc najlepszym zeby zdobyc Mr.O :)

Czego dowodem byli najlepsi tacy jak Arnold, Lee Haney, Dorian Yates i Ronnie Coleman.

To co dzialo sie (dzieje sie) po erze Colemana to juz inna historia. :)

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2008-10-11 18:38:25

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2008-10-11 18:38:44

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
nie wiem jak to było z Flexem ale pewien wpływ na jego postawe miało pewnie to że został okrzyknięty cudem genetycznym BB zanim dojrzał do tego aby zostać Mr O, hm taki zawodnicy jak on i levrone przez całe lata 90 byli wskazywani jako następcy Yatesa, nie jestem psychologiem ale wydaje mi się że mogło mieć to wpływ na pewnego rodzaju uśpienie w dążeniu do celu jakim było Mr O.
Ponadto Nr 1 ma racje Flex to byl bardzo kapryśny zawodnik,często kłócił się z trenerami, albo doradcami żywieniowymi, zresztą z tego co pamiętam to chyba przed Olympią 2000 w ogóle zrezygnował z ich usług i doradcą żywieniowym ogłosił swoją zonę...
dodatkowo rozmieniał się na drobne szykując kilka szczytów formy z czego przeważnie lepszy przypadał na wiosnę, rzadko kiedy startował przygotowany na 100% a sędziowie to skrupulatne odnotowywali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
TE RECE WYGLADAJA ZA BARDZO SYNTHOLOWO. sYLEWTKA FAJNA SPORTOWA ALE RECE NIE PASUJA...

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Sorry Nr1, ale co Ty gadasz w ogóle

To, że Flex nakręcił film z treningu na którym się opieprza oznacza zaraz, że każdy trening pro wygląda jak masakryczne zapjerdalańsko?
Sorry, ale jak w tak lekkim fachu (no nie oszukujmy się, błagam) jak kulturystyka można mówić o tym, że Flex nie wygrał, bo nie dawał z siebie 100% na treningu?

Co do jego formy teraz... To świetnie, że dalej ćwiczy. Bardzo fajnie, że po operacji bije się z ludźmi.
To, że dziwnie wygląda to fakt, ale Levrone też miał spore problemy z naturalnym wyglądem przez te łapska Ta sama historia, czekać tylko aż Ronnie zbije i porównać.
I szkoda, że już nie startuje. Takiego szkieletu ze świecą szukać.

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2008-10-11 20:30:52

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Ale Flex niejednokrotnie sam sie przyznawal m.in. do swoich "odstepstw" w diecie podczas przygotowywania do zawodow. Jak bylo naprawde i czy mialo to realny wplyw na jego forme tego sie nie dowiemy. Prawda jest taka, ze trafial na lepszych od siebie w tamtych czasach.

A co do jego zachowania to juz taki charakter i brak profesjonalizmu niestety. Levrone, Ray, Cormier, itp. tez moga sie czuc niespelnieni, ale po nich nigdy tego nie widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
OloKK... co ja gadam?.. prosze cie..

Posluchaj Glassa.. nawet podczas ostatniego Seminarium MD!! Jakos nie slyszalem zeby Flex oburzal sie na to ze jest nazywany leniem i ze nie przykladal sie do przygotowac.. posluchaj rowniez na relacji z Mr.O 99 sam przyznal ze w 98 oszukiwal i nie przykladal sie.. dziekuje.

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
hehe z takim przekonaniem mowisz jakbys dzien w dzien za flexem chodzil i obserwowal co robi zle. niestety nie dowiesz sie jakie faktycznie byly przyczyny nie uzyskania pierwszego miejsca w mr olympia.

mimo tego flex zawsze pozostanie moim ulubionym zawodnikiem.





Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2008-10-11 21:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Mowie z przekonaniem poniewaz chyba caly swiat kulturystyczny (z trenerem Flexa na czele) sie nie zgadal i nie zaczal obmawiac Wheelere badzmy powazni... cos w tym jest

Ps. no to nie jestes sam. Flex to rowniez moj ulubiony zawodnik! Ale jestem po prostu obiektywny :)

Pozdrawiam

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Romania Pro Grand Prix 2008

Następny temat

Muscular Development TEAM Super Star Seminar!

WHEY premium