SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Mass Core vs Mutant mass

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Jak podgrzać wodę na herbate, to możesz sobie zrobić owsiankę na wodzie a jako źródło białka ugotuj sobie dzień wcześniej jajka, lub po prostu rób śniadanie przed pójściem spać ;) A zamiast gainer lepiej zrób sobie owsianke na wodzie + WPC ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Miarka?
W Mass Core nie ma miarki. Tam jest łopata !
4 takie łopaty i prawie cały szejker w proszku.
Ogólnie dobry produkt, ale przy 4 miarkach to strasznie muli

Zmieniony przez - kuka23 w dniu 2014-02-11 16:57:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
gainera przeważnie dużo trzeba brać żeby jakiś tam bilans uzyskać ale 4 miarki to za dużo ja brałem 2 i było idealnie (smak gęstość i takie inne duperele ja z mlekiem mieszałem dodatkowe białko ;) ) zależy jaką masz dietę bo jak słabą to nawet jak się zje 10 miarek na dzień to możne być mało

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Chodzi mi o to, ze na opakowaniu pisze żeby 4 miarki w szejkerze wymieszać. A 4 miarki to cały szejker, woda już się nie mieści :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w wiaderku trzeba urobic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
łopatą bo łyżką to cięzko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91
WITAM JESTEM PO 7 KG MASS CORA FAJNY SMAK ALE CzY DzIALA, NAPEWNO NIE zALEWA TAK JAK MUTANT.WIEC JAK KTOS JEST CHUDY TO MUTKA A JAK NIE TO MASS CORA 50 zL W KIESzENI. PODR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To czy zalewa czy nie zależy od tego czy przekraczasz znacznie nadwyżkę kcal i od tego ile tam w diecie masz węglowodanów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
nie zalewa bo nie ma smieci w skladzie nie jest oszukany tak jak mutant

:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacje do DIETY

Następny temat

przedtrenigowka bez kofy i gery

WHEY premium