SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Mass Core vs Mutant mass

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Dodam jeszcze, że Mass Core ma wygodniejszą miarkę w środku :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 396
i jak z tym mass core jak na masie przyszlo?? zamierzam kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Masa to przede wszystkim od nadwyżki kalorii, mass core to posiłek w proszku, wiec to jakbyś pytał ile przyszlo po 10 kg kurczaka i 20 kg ryżu. Podświadomie możesz przytyć jak masz niedopracowaną dietę a gainer Ci pomoże wyjść na plus z kaloriami. Badania wyszły spoko, wiec mozesz brac do uzupełnienia kalorii ktorych brakuje w diecie.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
mi po 6 tygodniowym cyklu z kreatyną glutamina bcaa witaminami dietką poszło 5-6 kilo ale brałem 2 miarki

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
robiles cyklon na gainerze czy jak?
1kg tygodniowo to zdecydowanie za duzo jak na budowanie masy miesniowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
ale raczej 2 raz tego nie kupie chociaż mi smak bardzo smakował wanilia rozpuszczalność dobra kilka razy w szejkerze ruszysz i jest piłem z mlekiem ale prawie za każdym razem co wypiłem do to łazienki mnie ganiało później po cyklu miałem problemy z woreczkiem żółciowym ale to możne już być winna czegoś innego ale jak nie podrażnia żołądka
1

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
to polecam. coś mi sie wysyła za szybko ;P

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
TomQ-MAG zawsze bo cyklu mam fajnie przyrosty ale fakt ze 2 % bf przyszło może 2,3 nie pamiętam dokładnie ile na początku było

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 396
z woreczkiem zolciowym??
co tam dawajo w tym gainerze
nie wiem czy tu mozna o to pytac ale jakie proponujecie brac sniadanie do roboty dla ektomorfika.praca fizyczna ale srednio ciezka.niestety nie mam mozliwosci podgrzaia niczego w robocie po za wodo na herbate:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
z tym woreczkiem żółciowym to mogło być wiele przyczyn smażone jedzenie i wgl to bez obaw ale napisałem bo takie coś było ;P Jakie porcje to zależy tez od diety żeby uzupełnić wtedy ustalasz ile potrzebujesz ale myślę że takowej nie masz i masz zamiar gainera użyć jako zastępczego posiłku bo np. nie masz czasu zjeść z rana ja proponuje 2 miarki z opakowania rozrobić z mlekiem myśle że spokojnie starczy taka ilość ;)

ADRIAN TIGER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacje do DIETY

Następny temat

przedtrenigowka bez kofy i gery

WHEY premium