SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Tomasz Jabłoński: miłe zakończenie sezonu

Kapitan Husarii Tomasz Jabłoński był jednym z najlepszych bokserów w kończącym się już sezonie zasadniczym World Series of Boxing. Wygrał 2 z 3 walk, a we Włocławku był blisko pokonania przed czasem rywala z Wenezueli.

- Z walki z debiutującym w WSB Enry Jose Saavedra Pinto jestem ogólnie zadowolony, chociaż czułem, że można wygrać przed czasem. Niestety, nie udało się dołożyć tej wisienki na torcie na miłe zakończenie sezonu” – powiedział Tomasz Jabłoński.

W obecnych rozgrywkach boksował w limicie wagowym -75kg, poprzednio WSB ustaliła limit w kategorii średniej na -73kg. Tomasz Jabłoński jako jeden z niewielu polskich pięściarzy, w bardzo silnej stawce rywali, ma pozytywny bilans pojedynków.

- Nie wiedziałem czego się spodziewać po wenezuelskim zawodniku Mexico Guerreros, dlatego szczególnie skoncentrowany musiałem być na początku. Nie mogłem podpalić się, jak to czasem bywało. Trzeba było uważać na zderzenia głowami i wywierać pressing na przeciwniku, aby go zamęczyć. Na pewno musiała się na nim jakoś odbić zmiana strefy klimatycznej – mówi Tomasz Jabłoński.

W ostatnim meczu tego sezonu przed własną publicznością Hussars Poland wygrali z Mexico Guerreros 3-2. To 1 zwycięstwo w grupie B, uważanej za praktycznie najsilniejszą z możliwych. Tomasz Jabłoński już w poprzednim sezonie cieszył się z indywidualnych i drużynowych wygranych.

- To moja 4 wygrana z zespołem Husarii, bowiem wcześniej pokonaliśmy rywali z Rosji, Algierii i Argentyny – dodał zawodnik, który przygodę z WSB rozpoczął w Bombaju (Indie).

Poza Tomaszem Jabłońskim, punkty w potyczce z Meksykiem zdobyli Sylwester Kozłowski (-56kg), Damian Kiwior (-64kg). Szef drużyny Jarosław Kołkowski, że chciałby, aby ci trzej zawodnicy dalej boksowali w Hussars Poland. O zmianach kadrowych będziemy wkrótce informowali.

- Menedżer Jarosław Kołkowski powiedział, że będziemy walczyli w kolejnym sezonie WSB, dlatego liczę na kolejne udane walki w Husarii - dodał kapitan klubu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Tomek spoko koleś,ważne że się rozwija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
To zdjęcie jest mega dobre!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Ukrainka Anna Moldavchuk (1-1) zmierzy się z Leną Tkhorevską (2-1) na gali PLMMA 29, która 15 marca odbędzie się w Legionowie. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas Profesjonalnej Ligi MMA w wadze do 48 kilogramów.

O starciu na swoim Twitterze poinformował manager zawodniczki Paweł Kowalik, który zapewnił także, że Moldavchuk ma już wszystkie niezbędne papiery. Przypomnijmy, że Ukrainka miała być już rywalką Tkhorevskiej 28 grudnia, ale wówczas nie otrzymała w terminie wizy. Ostatecznie zawodniczka Okniński MMA Biała Podlaska została bez przeciwniczki. Profesjonalna Liga MMA powróciła do pomysłu tego zestawienia

Od tamtej pory obie zawodniczki nie toczyły zawodowych walk. Wciąż ostatnim starciem Tkhorevskiej jest porażka z Iman Darabi w listopadzie na MMA Fighters Club. Z kolei Moldavchuk pozostaje nieaktywna od roku. W lutym 2013 przez TKO pokonała Tetianę Manikalo na 37. edycji Oplot Challenge.

Na bardzo ciekawie zapowiadającej się gali w Legionowie odbędą się także kolejne pojedynki Łukasza Chlewickiego, Tomasza Janiszewskiego, Łukasza Bieńkowskiego i Michała Szulińskiego.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Andrzej Kościelski poprowadził trening w szwedzkim AllStar Training Center. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Ostatni wywiad z zawodnikiem PROMMAC, tym razem na nasze pytania odpowiedział Tomasz Kondraciuk.

Co myślisz o organizacji PROMMAC?

Witam wszystkich! PROMMAC jest nową organizacją z bardzo dużymi aspiracjami i planami na przyszłość. Chcą wprowadzić swoje własne standardy na polską scenę MMA. Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!

A jak oceniasz „Tydzień Medialny”?

Jest to fajna sprawa, która nakręca dobrą atmosferę przed galą. Kibice mają okazję poznać z bliska zawodników, porozmawiać itp.

Walczysz Z Łukaszem Klingerem. Co wiesz o tym zawodniku?

Przeanalizowaliśmy wszystkie walki Łukasza. Jest dobrym i kompletnym zawodnikiem. Ma jednak słabe strony, które napewno uwidocznią się podczas naszej walki.

Jak wyglądały Twoje przygotowania do walki?

Prawie cały okres przygotowań przepracowałem w Ankos Zapasy, bywając także gościem klubu Boks Poznań. W między czasie był także tygodniowy obóz w Świeradowie z Tomkiem Drwalem.

Jest jakiś zawodnik z którym szczególnie chciałbyś się zmierzyć?

Hmm. Na razie skupiam się na mojej najbliższej walce i nie wybiegam myślami w kolejne. Po walce może ktoś mi przyjdzie do głowy

W ubiegłym roku mogliśmy Cie oglądać dwa razy. Czy ten rok będzie obfitował w częstsze starty?

Jeżeli tylko zdrowie na to pozwoli a oferty będą godne ich przyjęcia to oczywiście, że tak. Chciałbym zawalczyć w tym roku na 4 galach.

Twoje typy na nadchodzącą galę PROMMAC?

Jeżeli chodzi o starcia Polaków z obcokrajowcami to wierzę, że wszystkie polskie ręce powędrują do góry w geście zwycięstwa. Natomiast jeśli chodzi o pozostałe dwa pojedynki to oczywiście- Ja oraz Jacek Czajczyński.

Dzięki za rozmowę.

Podziękowania dla całej ekipy i trenera Ankos Zapasy Poznań, dla Sebastiana Rzadkiewicza z Boks Poznań oraz firmom: Pitbull, Jucha Beton, Auto Katalizatory, Candeo, Fitmax, Medicus Jacek Fedorowicz, Olimpic Auto Handel, Sensei Shop oraz restauracji Fit Food ! Pozdrawiam i do zobaczenia na PROMMAC1 !

Rozmawiał Michał Malinowsky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Szykuje się medal dla Polaka, który walczy w najcięższej kategorii na Arnold Classic. Mowa o Mariuszu Grochowskim, który dostał się do finału i w sobotę wystartuje po złoto.

- Jestem w półfinale, więc medal jest - powiedział Mariusz. - Jakiego koloru? To okaże się jutro.

Arnold Classic odbywa się właśnie w Columbus Ohio w USA. Za armwrestlerami eliminacje, a 1 marca w sobotę – finały.

Czy Mariusz zdobędzie złoto w kategorii +90 kg?

Trzymamy kciuki!

armpower.net


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ooo,super info,ciekawe czy bedzie złoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Jest brąz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Armwrestling is my life" - Lektura obowiązkowa dla każdego armwrestlera!!

Następny temat

Olejniczak, Słodkiewicz i Piotrkowicz katują Barki !! Sprawdź to!

WHEY premium