SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407




Jak nazywałaby się szkoła marzeń? Zdecydowanie KNOCKOUT SCHOOL ...zapraszamy od przyszłego tygodnia na regularne lekcje u mistrzów...Andrzej Wroński, Oskar Piechota, Marcin Pionke w roli wykładowców!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Sly-tech


Tomek Jabłoński zdobył złoto na Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie i tytuł najlepszego technika zawodów. Jest to przepiękne przypieczętowanie świetnego sezonu.

Finałowa walka z Arkadiuszem Szwedowiczem (BKS Skorpion Szczecin) zapewniła awans do grona najlepszych pięściarzy w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia półfinałową walkę Tomka z Kamilem Gardzielikiem, obrońcą tytułu sprzed roku.



Serdecznie gratulujemy - FitMax






Tomek Laska super trener,w zasadzie to on odkrył talent Tomka Jabłońskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Jak informuje polska federacja, wciąż kontuzjowany Mateusz Gamrot (5-0) wystąpi na majowym KSW 27. Jego rywalem będzie reprezentujący Anglię – Jefferson George (3-2).

Jak mogliśmy zaobserwować na ostatniej gali w Warszawie, „Gamer” wciąż odczuwa skutki niedawnego złamania śródstopia, którego nabawił się podczas ostatniego sparringu w szwedzkim AllStar Training Center. Termin w którym pozbędzie się niewygodnego gipsu mija mniej więcej na przełomie marzec/kwiecień. Ostatni raz jego grapplerskie umiejętności mogliśmy podziwiać na wrześniowym KSW 24, gdzie pokonał bardziej doświadczonego Andre Winnera.

Jego najnowszy rywal reprezentuje parterowy styl walki, choć nie obce są mu obce wymiany w stójce. Dotychczasowe trzy wygrane to poddania przed czasem, kolejno przez: balachę i dwa duszenia zza pleców. Można śmiało powiedzieć, że jest to styl który wyjątkowo spasuje młodemu reprezentantowi Ankosu Poznań. Oprócz pięciu zawodowych pojedynków, Anglik stoczył również sześć amatorskich, kończąc z bilansem 3-3.

Jak przekonuje manager zawodnika Mariusz Stachowiak, decyzja o angażu Mateusza na galę w Ergo Arenie pojawiła się późno, bo dopiero wczoraj. Czy tak krótki okres tuż po kontuzji, będzie wystarczający na pełne przygotowania? Gala KSW 27: Cage Time już 17 maja.

mmanews.pl


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
PJ Promotion Group od kwietnia staje się oficjalnym oddziałem Ankos Zapasy pod głównym dowództwem trenera Andrzeja Kościelskiego. Na czele warszawskiej filii stanie jak to miało miejsce do tej pory Piotr Jeleniewski. Współpraca na pewno wyjdzie na dobre poznańskim i warszawskim fighterom. Oświadczenie Piotra poniżej. Fot. Sebastian Rudnicki / asmmedia.com

Pragnę poinformować, że z dniem 1 kwietnia moja grupa promocyjna PJ Promotion Group zostaje przyłączona do klubu Ankos Zapasy Poznań i staje się oddziałem tegoż klubu pod nazwa Ankos Zapasy Warszawa.

Nasza trwająca praktycznie od początku istnienia PJPG współpraca z Klubem Ankos Zapasy Poznań pozwoliła zbudować tak niezbędne obustronne zaufanie oraz zweryfikować podejście zarówno do pracy z zawodnikami jak i aspektów menadżerskich oraz warsztatu trenerskiego. Moja dotychczasowa praca pokazała mi i dała doświadczenie na bazie którego podjąłem tę decyzje. Nadszedł czas aby umożliwić pracującym ze mną zawodnikom nowe możliwości oraz poprawić skuteczność pracy promotorskiej i menadżerskiej. Wraz z rozwojem grupy zawodniczej w Warszawie nie jestem w stanie utrzymać poziomu współpracy zawodnik-trener na zadowalającym mnie poziomie łącząc prace trenerska, menadżerską i promotorską. Od początku mojej pracy trenerskiej priorytetem był dla mnie i na zawsze pozostanie, dobrze pojmowany interes zawodnika. Od zawsze był to dla mnie argument najważniejszy dla podejmowania decyzji w pracy menadżera i trenera.

Sukcesy zawodników z którymi współpracuje otwierają dla nich nowe możliwości w pozyskiwaniu umów sponsorskich jak i prowadzenia kariery. Uważam, że menadżer klubu Ankos Zapasy Pan Mariusz Stachowiak skuteczniej zadba o karierę naszych zawodników.

Kluczową dla tej decyzji jest osoba Trenera Andrzeja Kościelskiego, który jest dla mnie niedoścignionym wzorem Trenera.

Ostatni raz w barwach PJPG wystąpią zawodnicy na gali Slugfest 5 kwietnia. Serdecznie zapraszam na gale.

Ze swojej strony chciałbym skupić się na pracy trenerskiej i pogłębianiu swojej wiedzy oraz umiejętności w myśl zasady – „nauka nigdy się nie kończy”.

pozdrawiam
Piotr Jeleniewski


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
W minioną sobotę 15 marca w Luboniu, w hali przy ulicy Kołłątaja odbył się pierwszy rzut Ligi Seniorów.Pierwsze miejsce w kategorii 78 kg. zdobyła Katarzyna Furmanek.

Ponieważ był to turniej otwarty mogliśmy obejrzeć kilku obcokrajowców, lecz specjalnie nie zaistnieli. Turniej dodatkowo był obowiązkowy dla kadrowiczek i z judoczek tylko Katarzyna Kłys nie wystąpiła. Zawody zatem odbyły się w bardzo mocnym składzie.

W klasyfikacji medalowej mężczyzn wygrali judocy klubu WKS Gwardia Warszawa, kobiet judoczki klubu AZS AWFiS Gdańsk, a w klasyfikacji ogólnej zwyciężył klub AZS AWFiS Gdańsk.

Gratulujemy - FitMax Nutrition

ejudo.pl




Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2014-03-26 16:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
http://wtkplay.pl/video-id-10213-zawodnik_prestizowej_ufc_trenuje_w_poznaniu

Witajcie'

W Poznaniu trenują już nie tylko zawodnicy przygotowujący się do KSW. Anokos Zapasy gości obecnie na treningach Daniela Omielańczuka walczącego dla prestiżowej organizacji UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Technika: Przejście z "Leg Draga" do dźwigni na staw skokowy!

Knockout School to spotkania z trenerami oraz zawodnikami sztuk walki.
Program ma na celu przybliżenie widzowi wybranych technik przypisanych do różnych styli walki.

Wszelkie techniki należy wykonywać wyłącznie pod okiem trenera!

Producent programu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki, kontuzje i szkody materialne powstałe w skutek naśladowania profesjonalistów.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witajcie'

Kolejny Training Camp przeszedł do historii jako niezwykle udana impreza. Trenujący w Fitness Center Bielsko Biała jak zwykle dopisali. Świetne atmosfera, prezentacja mało znanych technik treningowych przyciągnęła nie lada uwagę. Mnóstwo pytań i zagadnień, na które Marek i Norbert starali się jak najlepiej odpowiedzieć i wytłumaczyć.

Najlepszym i najbardziej wyczekiwanym momentem był oczywiście trening z Mistrzem Świata

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.
Więcej fotek na:
http://pl.fitmax.pl/gallery/view/traning-camp-bielsko-biala-101.html

Pozdrawiamy - FitMax Nutrition.














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Jeden z najlepszych Polskich chwytaczy NO GI Oskar Piechota w najbliższą sobotę stoczy swoją piątą zawodową walkę w MMA. Imadło w walce wieczoru na szóstej edycji Szwedzkiej gali IRFA zmierzy się z lokalnym zawodnikiem Sadibou Sy, dla którego będzie to drugi pojedynek w karierze. Wychowanek Zbigniewa Tyszki powraca do klatki po ostatnim remisie z Rafałem Haratykiem.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Zapraszamy na wywiad z Izabelą Badurek na konferencji przed Galą Night of Champions 6. Wywiad zaczyna się od 8:30.





Pozdrawiamy - FitMax Team
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Armwrestling is my life" - Lektura obowiązkowa dla każdego armwrestlera!!

Następny temat

Olejniczak, Słodkiewicz i Piotrkowicz katują Barki !! Sprawdź to!

WHEY premium