SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Firefox

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Cały czas używam firefoxa i wszysciutko ładnie chodzi (polecam ta przeglądarke jest o wiele bezpieczniejsza niż IE)Więc myśle że można by skasować ten komunikat "twoja przegladarka nie obsłguje coś tam coś tam..."

Cel jest droga. Droga jest celem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6322
jestem za
tez mam firefoxa i denerwuje mnie ten komunikat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 671
za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Również za, a co do bezpieczeństwa, to firefox w cale nie jest lepszy od ie, wszystkie przeglądarki mają od cholery dziur, różnica jest tylko w tym, że większość badziewia które się łapie na stronach jest pod ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
No tak ale z tego wynika ze jednak jest bezpieczniejszy A do tego te wyszukiwarki, panele, zakładki po prostu cud miod i orzeszki Chyba jedyne wady to ten malutki odsetek stron nie przystosowanych do ff

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1804
no ja mam Opere i tez mnie to denerwuje.. ale ten komunikat tu sie chyba od zawsze pojawiał %) przynajmniej 2 lata temu też coś takiego było

I can hear the people callin', I'm passin' by
Everybody knows I'm ballin', and to God
Gotta keep myself from fallin'..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
żadko mi sie to pojawia ale mogłoby tego nie być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
też tak mam.


p.s.
nie wszystkie obrazki mi się wyświetlają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Hmmm to raczej nie wina ff,moze firewall?

Cel jest droga. Droga jest celem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czemu insomnia mi nie dziala??

Następny temat

Abonament

WHEY premium