SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw pod bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Spoko. Poczytałem już trochę o tym w google.
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Sorki jeśli po kimś powtórzę, nie czytałem całego posta. Tak 1 trening na siłowni coś tam da ale to trochę mało . Tak fbw będzie dobrym wyborem przy założeniu oparcia na podstawowych bojach. Wyciska. Siady, Mc . Tu nie ma żadnej magii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Trzeba dodać jakieś ćwiczenie dynamiczne np. powear clean

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3782
W tym programie jest zawarty power clean.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Wiem, chodzi mi o to, że do ćwiczeń takich jak mc, siad, czy wl trzeba dodać jakieś ćwiczenie dynamiczne.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
A mogę robić takiego splita dwa razy w tygodniu podzielony na partie przód/tył? Czyli np. :

A: Klata,biceps,uda,brzuch,przedramie góra

B: Plecy,barki,lydki,triceps,przedramie dół

Co o tym myślicie.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Trenujesz by być lepszym na macie, czy chcesz zrobić normalną masę?

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
By mieć wiecej siły/być lepszym na macie


Zmieniony przez - tey w dniu 2017-04-15 14:57:51

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Moim zdaniem lepsze będzie fbw. Nawet 2 razy w tyg. Poczytaj o różnych programach pod budowę siły i dynamiki (jest ona niezbędna)

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Stary, możesz wszystko, dla mnie ciekawy podział, ale tu się rozchodzi o to, jak rozpiszesz poszczególne ćwiczenia, serie, ciężar itd. Co nam po rozkładzie partii jeśli nie wiemy jak to będzie wyglądać w rzeczywistości??

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwodówka pod bjj.

Następny temat

Nauka

WHEY premium