SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FRANK DUX !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4858
Ja gdzieś wyczytałem, że puchar za jakiś turniej(być może ten z bloody sport - kumite ;) ) który dux rzekomo wygrał został kupiony w sklepie z pucharami pare przecznic od miejsca zamieszkania Franka

Duży i dobry zawsze wygra z małym i złym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
jak oglądałem krwawy sport to śmiałem się do łez z tego co tam odwalali, i jak dux walczyłby jak van dame to pirwszy leprzy by go powalił (btw rodzice patrzyli na mnie jak na idiote) I takie pytanie co to za turniej bez zasad gdzie nikt do parterru nie złaził ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baku17 masz racje to tylko film lepiej obejrzec sobie walki mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
hehe
Spójrz kolego kiedy baku napisał posta...


Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-03-05 15:27:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Jak masz ochotę na kopanie,to lepiej w nosie podłub,a nie odświeżaj tak starych tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
heh

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7816
Na bullshido jest kilka tekstów o tym kolesiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
Cieszę się że po takim czasie ktoś mnie docenił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2


co do mnie takie głupie czepianie sie goscia nie ma sensu ''Legenda czy mit'' kogo to obchodzi mimo wszystko facet stworzyl swoja legende w sercach swoich fanow i nieobchodzi mnie to czy zabarwiona klamstwem i oszustwem czy prawda facet cos stworzyl wiare ze jeden czlowiek moze wiele osiagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2


wiesz baku17 masz troche do dupy postrzeganie na temat tego jak ma wygladac walka rezyserowana wiadomo ze na prawdziwym kumite to tak niewyglada a poza tym niewierze ze sie smiales do rospuku w w czasach kiedy ten film byl hitem ty ogladales go i na bank poszedles obijac wszystkie drzewa w parku zeby byc jak Fran Dux i nie pieprz mi glupot bo twoje wypowiedzi sa pozbawione sensu i zgrywasz kozaka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka Abidi vs Le Banner ODWOŁANA!!

Następny temat

Saib Zdr...

WHEY premium