SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FINAŁY MR SFD IV - OSTATNIA DOBA GŁOSOWANIA!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36755

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
Głos na użytkownika aPAWEL. Jak dla mnie najbardziej proporcjonalna, estetyczna i zdrowa sylwetka. Świetna separacja mięśni, bf również godny podziwu.

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8684
Swój głos oddaję na Marcin_Olb, miałem dylemat pomiędzy nim a apawłem ale szalę na jego korzyść przechyliła lepsza definicja i potężniejsza muskulatura, chociaż zaznaczam, że klatka oraz plecy tyłem Pawła bardziej mi się podobają.

Ps. na uznanie zasługują także inni zawodnicy z których większość bardzo dobrze się przygotowała do zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Swój głos oddaje na _Richard_ według mnie najlepiej dopracowana definicja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4634
Głos oddany na Marcin_olb jak dla mnie najbardziej proporcjonalna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Marcin_Olb miażdży, świetna sylwetka. Aż dziwne, że jeszcze nie startował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
glosuje na Marcin_Olb-w tej edycji jest bezkonkurencyjny i jak juz ktos poprzednio zauwazyl-szkoda marnowac taka forme nie startujac w zawodach ogolnopolskich,mistrzostwach Polski(a po wejsciu do reprezentacji dalej) i nawet europejskich(np w IBFA(nie wymaga zadnych eliminacji),NABBA,NAC)

swietnie tez sie prezentuja inni amatorzy:smialo takze moga (i powinni-bo z forma jest roznie)startowac w debiutach i dalej robic kariere sportowa.wiekszosc przy wzroscie 180-190 cm wyglada imponujaco i to przy wadze klasyka.
mysle ,ze w 2012 zobaczymy ich takze na debiurach czy innych ogolnopolskich zawodach.
wykorzystajcie swoj czas i forme!

bez watpienia to najlepsza edycja amatorow SFD !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
Głoś na Marcin_Olb, aczkolwiek wydaje mi się , że prostowniki w edycji poprzedniej, w której startował były dużo lepsze. Nie zmienia to faktu ,że sylwetka z przedstawionych najlepsza

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3207
głos na _Richard_

Marcin olb wiadomo, że mieązdrzy, a _Richard_ moim zdaniem zasługuje na drugie miejsce, świetna definicja i separacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Głos na: Marcin Olb.

Zdecydowanie najlepsza sylwetka z całej stawki zawodników.

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Głos swój oddaję na Marcin_Olb - Marcin Fornal

Zawodnik ten zaprezentował najpiękniejszą sylwetkę, doskonały stan BF, brak niedociągnięć - dla mnie ideał kulturystycznej sylwetki.

Wszystkim innym Zawodnikom gratuluję rewelacyjnej formy oraz przygotowania - prawie wszystkim.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zmieniła mnie siłownia ;) by M.

Następny temat

foty do oceny

WHEY premium