SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FINAŁY MR SFD III - I ETAP - GŁOSOWANIE USERÓW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29343

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8468
aPawel ,estetyczna sylwetka oraz za dlugi staz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Glosuje na aPawla ponieważ najbardziej przypadła mi jego sylwetka do gustu.Szczególnie plecy i talia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Głos na aPaweł rewelacyjna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Cóż można rzec - aPaweł. Zmiażdżył konkurencję doskonale pociętą masą. Prezentuje się lepiej niż niejeden PRO.

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4578 Napisanych postów 49014 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522714
głos oddaję na użytkownika aPAWEL - super sylwetka, wyrzeźbiony na maxa i w dodatku jak sam wielokrotnie deklarował bez SAA - wielki szacunek dal niego za włożona pracę, poświęcenie i wyrzeczenia - poza tym należy mu się I miejsce, w zeszłym roku nie wiele zabrakło ale cóż Marcin_Olb - wymiótł w II edycji

________________________________________________________________

co do reszty zawodniczek i zawodników - kolejność jak najbardziej prawidłowa



PANIE - na początek dostaną opierdziel, bo bardzo mała frekwencja - za rok prosimy o więcej kandydatek

Clever_eva - nogi niestety do poprawy - ale fotki w stroju wieczorowym i fighterki wymiatają

Ann.. - z ciekawością czytałem dziennik treningowy (z ukrycia, bo się wypowiedziałem ani razu ) przydałoby się talię poprawić (czytaj: poszerzyć nieco plecy, przez co pas będzie wyglądaj szczuplej) - poza tym okej



Panowie - AMATORZY

wszyscy ok, przygotowaliście się - większość w bronzerze i w ogóle - pro podejście - poza małymi wyjątkami niestety, to jet na najlepszą sylwetkę na forum - tak wiec zawody niczym debiuty itp, liczy się definicja, a nie mega masa szkoda, że niektórzy wstawili "foto na masie", bo mogliby ostro zamieszać - oczywiście nie chciałem nikogo obrazić, po prostu napisałem jak powinno być - nie zmienia to faktu, że sylwetki konkretne

wyróżnienie i uznanie ode mnie dla użytkownika Chmielumie - w zeszłym roku po prostu wygłupiłeś się z fotkami, a w tym już trzymasz klasę oby tak dalej

troszkę szkoda, że Peponet nie startuje w tym roku - może zraził się zeszłorocznym wynikiem - może za rok



Panowie - PROFESJONALIŚCI

no tutaj to już wiadomo - sama nazwa mówi za siebie - przygotowanie - pierwsza klasa

________________________________________________________________

wszystkim uczestnikom konkursu życzę zajęcia jak najwyższe lokacji

jury ma trudne zadanie - ale da radę

tyle ode mnie - jeszcze powodzenia dla wszystkich

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Głos na aPaweł - proporcjonalnie, estetycznie, bez zbędnego tłuszczu, nie ma konkurencji w tej edycji :)
Poza tym niektórym zawodnikom brakuje troche samokrytyki albo lustra.

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8131
Głos na aPaweł piękna sylwetka, dobre kształty i definicja

"The pain you feel today
will be the strength you feel tomorrow"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
so nervous ładna proporcjonalna sylwetka, widać że chłopak ma serce do tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Głos na aPaweł, ideał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

actiVe

Następny temat

4 lata na sucho

WHEY premium